[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

آزادی ۱۸۱ زندانی جرائم غیرعمد، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: در هشتمین مرحله از طرح نذر رهایی ۱۰۰۰ بسته معیشتی از طرف سپاه فجر به خانواده‌های زندانیان نیازمند استان فارس اهدا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق‌دانان فارس، سردار یداله بوعلی در آیین هشتمین مرحله طرح نذر رهایی با تجلیل از نقش آفرینی تأثیرگذار خیران و بسیجیان در طرح نذر رهایی، گفت: در آستانه سال نو و در هشتمین مرحله طرح نذر رهایی، ۱۸۱ زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد می‌شوند.
وی با بیان اینکه طرح نذر رهایی یک حرکت تأثیرگذار فرهنگی و یکی از اقدامات درخشان استان فارس در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی است، گفت: در قالب طرح نذر رهایی علاوه بر اینکه ۱۴۹۳ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های استان فارس آزاد شده اند، ۵هزار بسته معیشتی و ۵۲۰ عدد کارت هدیه نیز به خانواده‌های زندانیان نیازمند اهدا شده است.
وی ادامه داد: با تلاش خواهران بسیجی و مشارکت فعال خیران در استان فارس، زنان زندانی جرائم غیرعمد با بدهی کمتر از ۱۵۰میلیون تومان از زندان آزاد شده اند.
فرمانده سپاه فجر با تجلیل از همه نهادها و خیران فعال در طرح نذر رهایی، گفت: در هشتمین مرحله از طرح نذر رهایی ۱۰۰۰ بسته معیشتی از طرف سپاه فجر به خانواده‌های زندانیان نیازمند استان فارس اهدا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق‌دانان، هشتمین مرحله طرح نذر رهایی با حضور سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر و جمعی از مسئولان قضایی و ستاد دیه به میزبانی اداره کل زندان‌های استان فارس برگزار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی