[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

مدیر جهاد کشاورزی کازرون: کلنگ احداث سردخانه دومداره به زمین خورد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون گفت: مرحله اجرایی احداث سردخانه 4800 تنی و ۲مداره کازرون آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کازرون، حمید رشیدی اظهار کرد: این سردخانه ثابت و دومداره با توجه به نیاز شهرستان توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت 1000 مترمربع و با اعتبار بالغ بر 400میلیارد ریال در روستای برج سوخته واقع در بخش مرکزی این شهرستان احداث خواهد شد.
این مقام مسئول تصریح کرد: اشتغال زایی 45 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم، حذف واسطه‌ها، ایجاد ارزش افزوده بالا، کاهش ضایعات محصولات، ایجاد بستر صادرات محصولات کشاورزی، کاهش بهای تمام شده و ارائه محصولات با کیفیت بالا از مهم‌ترین مزایای این طرح است.
رشیدی افزود: سالانه 500هزار تن انواع محصولات در بخش کشاورزی شهرستان کازرون تولید می‌شود که 170هزار تن آن مربوط به محصولات باغی است که با وجود رتبه برتر کازرون از نظر تعداد سردخانه، در صنعت فرآوری و بسته بندی در جایگاه واقعی خود در سطح استان قرار نگرفته ایم.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کازرون بیان کرد: به دنبال ایجاد و توسعه زنجیره‌های تکمیل و ارزش افزوده محصولات کشاورزی در شهرستان هستیم و از کسانی که قصد سرمایه گذاری و اشتغال در شهرستان کازرون را دارند، حمایت خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی