[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

فرشید طالبی : ایران مقابل تیم‌های قدرتی به مشکل می‌خورد ، روزنامه شیراز نوین

فرشید طالبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره هم‌گروهی ایران با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (اوکراین - اسکاتلند/ ولز) در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار کرد: در جام جهانی به هر حال مقابل ابر قدرت‌ها باید بازی کنیم. احساسم بد نیست اما اگر بتوانیم در بهترین شرایط تاکتیکی خودمان قرار بگیریم، می‌توانیم نتایج خوبی کسب کنیم. البته سوابق ما نشان می‌دهد با تیم‌های قدرتی به مشکل می‌خوریم.
او درباره نشستن اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی در جام جهانی گفت: ما تصمیم گیرنده نیستیم و درست نیست در این خصوص صحبت کنیم. تصمیم اصلی با فدراسیون فوتبال است و باید محتاطانه درباره ادامه کار اسکوچیچ صحبت کنیم. به نظر من باید بسیار هماهنگ‌تر کار کنیم. بازی مقابل انگلیس سخت است و مقابل تیم‌های قدرتی مشکلات زیادی داریم. در زمان کی‌روش مقابل شیلی نتیجه گرفتیم و بعد از آن‌ مقابل تیم قدرتی سوئد بازی را واگذار کردیم و همیشه این مشکل را داشتیم.
مدافع سابق تیم ملی با بیان این‌که ایران مقابل تیم‌های تکنیکی مثل اسپانیا و پرتغال خوب بازی کرد و کار مقابل تیم‌های قدرتی فرق دارد، گفت:‌ فدراسیون باید زودتر تصمیمش را بگیرد و تدارکات لازم را بیاندیشد. قدم اسکوچیچ سبک بود و از زمان ورودش نتایج خوبی گرفتیم. در ضمن نباید آنقدر خودمان را کوچک فرض کنیم. ما در جام جهانی 98 مقابل آلمان و یوگسلاوی خوب بازی کردیم و آن دو بازی نشان داد که عیار ایران خیلی خوب بود. چرا ما آنقدر خودمان را کوچک می‌کنیم؟ باتوجه به سابقه‌ای که داریم، می‌توانیم با کار بیشتر عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی