[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط پلیس آباده، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «آباده» از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع‌آوری و دستگیری 13 معتاد و خرده فروش طی دو هفته گذشته خبر داد.
سرهنگ «سیدابوالفضل مسعودی» در گفت‌‎وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای مطالبات عمومی و ارتقای احساس امنیت در بین شهروندان با هدف ناامن‌کردن محلات جرم‌خیز برای مجرمان، مأموران انتظامی «آباده» طرح پاک‌سازی نقاط آلوده را طی دو هفته گذشته در این شهرستان با قدرت و جدیت اجرا کردند.
وی افزود: مأموران موفق شدند در این طرح ضمن جمع‌آوری و دستگیری 13 خرده فروش و معتاد، 15 کیلو و 315 گرم انواع مواد مخدر را نیز کشف کنند.
فرمانده انتظامی آباده تصریح کرد: دستگیری 18 سارق و کشف 19 فقره انواع سرقت‌ها، کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و دستگیری یک سارق در این خصوص، کشف 2هزار لیتر گازوئیل قاچاق، کشف تعدادی لوازم خانگی قاچاق به ارزش 2میلیارد ریال و توقیف 12 دستگاه وسایط نقلیه مزاحم و متخلف در این خصوص از دیگر نتایج اجرای این طرح‌ها می‌باشد.
سرهنگ مسعودی به دستگیری یک متهم و کشف 3 فقره پرونده اعم از کلاهبرداری، جرائم رایانه‌ای و جرائم مالی اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح‌ها در شهرستان موجب رضایتمندی شهروندان شده است و پلیس با هنجارشکنان برابر قانون به شدت برخورد می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی