[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

تأکید سرپرست ورزش و جوانان استان بر احیای رشته‌های آبی در فارس، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در دیدار با رئیس هیئت شنا استان گفت: احیای رشته‌های آبی در دستور کار هیئت‌های مرتبط قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر حیدر صفرپور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در دیدار با رئیس و اعضای هیئت رئیسه هیئت شنا شیرجه واترپلو فارس بر لزوم برنامه ریزی جهت احیای رشته‌های آبی فارس تأکید کرد.
وی افزود: شنا به عنوان یک رشته ورزشی شاخص، پایه و مورد تأکید دین مبین اسلام می‌تواند از سنین مختلف زمینه قهرمان پروری در تمامی ‌رشته‌ها را مهیا سازد. سرپرست ورزش و جوانان فارس ادامه داد: انتظار می‌رود این هیئت با برنامه ریزی مشخص و برگزاری مسابقات و رویدادهای منظم زمینه احیای مجدد این رشته را در استان فارس فراهم سازد. بهره‌مندی فارس از مربیان شاخص از دیگر نکات مورد اشاره صفرپور بود و گفت: فارس با دارا بودن مربیان شاخص و توانمند در رشته‌های آبی در سطح کشور می‌تواند با استفاده از این ظرفیت جایگاه خود را در سطح کشور بهبود بخشد و در میادین بین‌المللی مطرح شود. صفرپور در پایان با اشاره به طرح آمایش رشته‌های ورزشی استان فارس نیز گفت: شنا یکی از رشته‌های ورزشی این طرح می‌باشد و لازم است روند آمایش آن در استان بررسی و در صورت لزوم مورد تجدید نظر قرار گیرد. در این دیدار محسن کریمی‌سرپرست معاونت توسعه ورزش ، دبیر و نایب رییس هیات شنا فارس نیز حضور داشت .

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی