[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

سرپرست ورزش و جوانان فارس: همراهی و همدلی اهالی ورزش تنها رمز موفقیت است، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور در دیدار با رؤسای هیئت‌های ورزشی فارس گفت: رمز احیا و موفقیت ورزش فارس نگاه یکپارچه، همدلی و همراهی جامعه ورزش است.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر صفرپور صبح دیروز ۲۱ فروردین در دیدار رؤسای هیئت‌های ورزشی، همدلی، همراهی و نگاه یکپارچه را رمز موفقیت و احیای ورزش فارس دانست و گفت:احیای ورزش فارس تنها با نگاهی یکپارچه و احساس مسئولیت تمام ارکان نسبت به مسیر و اقدامات میسر خواهد شد. وی افزود: احساس مسئولیت و تذکر در مشاهده با موارد خلاف قانون باید توسط همه اهالی ورزش در هر سطح اعمال شود. صفرپور دیوار‌های ورزش و جوانان استان را به وسعت فارس خواند و گفت: برای موفقیت ورزش فارس باید تمامی ‌صاحب نظران و دلسوزان در همه نقاط استان برای این هدف مشترک همدل شوند. وی اعتبارات این دستگاه را متناسب با شرح وظایف ندانست و بیان داشت: ورزش و جوانان فارس تحت الشعاع پروژه‌های عمرانی قرار گرفته است که برخی از آنان مبنای آمایش و توجیه ساخت ندارند.
صفرپور در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: فارس یکی از ضعیف‌ترین استان‌ها در همراهی صنایع با ورزش است و این کمبود در سطح استان به شدت احساس می‌شود.
وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در مدیریت گذشته ورزش فارس گفت: روش اجرای غلط بعضی از قانون‌ها در گذشته باعث ایجاد بار روی ورزش فارس در حال حاضر شده است به طوری که بسیاری از اموال و املاک سرمایه‌ای ورزش استان در اختیار این اداره کل نیست.
وی آینده ورزش فارس را روشن ترسیم کرد و گفت: انگیزه، توان،پشتکار، با همراهی و حمایت پیشکسوتان و همدلی جامعه فارس می‌تواند موفقیت‌های ورزش و جوانان را رقم بزند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی