[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

قاتل پرسپولیس : در استقلال فقط به من اعتماد نشد، روزنامه شیراز نوین

مهاجم تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت که در استقلال به او اعتماد نشد و نیم‌فصل سختی را در این تیم سپری کرده است.
محمدرضا آزادی درباره صعود آلومینیوم اراک به مرحله نیمه نهایی جام حذفی با برتری 3 بر 2 مقابل پرسپولیس اظهار داشت: آلومینیوم پیش از این سابقه برتری مقابل پرسپولیس را داشت. دست به کار بزرگی زدیم و با زحمات بازیکنان توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. قبل از بازی هم فقط به دنبال قهرمانی جام حذفی بودیم، نه صرفاً شکست پرسپولیس. تاکنون هواداران آلومینیوم را از نزدیک ندیده بودم و خیلی خوشحالم که تماشاگران کم کم به ورزشگاه‌ها بازمی‌گردند.
وی در مورد اینکه آلومینیوم با هدایت مهدی رحمتی از روزهای تاریک انتهای سال 1400 فاصله گرفته است، بیان کرد: فوتبال همین است و تیم‌ها دچار اُفت روحی و بدنی می‌شوند. در فوتبال اتفاقات زیادی مانند این رخ می‌دهد، اما خوشبختانه با تفکرات کادر فنی خوبی که داریم، خوب و سر حال جلو می‌رویم. ان‌شاءالله بتوانیم همین‌گونه پیش برویم و با قهرمانی جام حذفی، دل مردم اراک را شاد کنیم.
مهاجم آلومینیوم اراک راجع به رویارویی با خلیج فارس ماهشهر، شگفتی‌ساز جام حذفی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی تصریح کرد: به همه تیم‌ها احترام می‌گذاریم و با تمام توان مقابل خلیج فارس وارد زمین می‌شویم. در این مسابقه، همان عملکرد خودمان مقابل پرسپولیس را ارائه می‌کنیم و امیدوارم قهرمان جام حذفی شویم.
آزادی درباره انگیزه بالایی که در دیدار با پرسپولیس داشت، به تسنیم گفت: صد درصد این گونه است. پرسپولیس و استقلال دو تیم بزرگ فوتبال ایران هستند و همه دوست دارند مقابل این تیم‌ها بدرخشند. لطف خدا شامل حال ما شد و توانستم درخشش خوبی داشته باشم. نیم‌فصل فوتبالی ناموفقی داشتم و خیلی اذیت شدم. انگیزه زیادی داشتم تا خودم را به بسیاری از عزیزان ثابت کنم که خدا به من لطف کرد.
وی با اشاره به نیم‌فصل اول لیگ بیست‌ویکم که دوران سختی را در استقلال سپری کرد، عنوان کرد: در نیم‌فصل اول به خیلی از بازیکنان استقلال اعتماد شد و فقط به من اعتماد نشد. خدا بزرگ است و شرایط فوتبالی یکسان نمی‌چرخد؛ یک روز برای ما و یک روز برای بازیکنی دیگر می‌چرخد. بازیکنان زیادی در استقلال به میدان رفتند و خدا را شکر پیشرفت کردند. شاید اگر در استقلال به من بها داده می‌شد، می‌توانستم بسیار بهتر از این بازی کنم. خدا خیلی مرا دوست داشت و امیدوارم استقلال با قهرمانی لیگ برتر، دل هواداران را شاد کند.
مهاجم آلومینیوم اراک در مورد پنالتی از دست رفته خودش برابر پرسپولیس و اینکه آیا پنالتی‌زن اصلی آلومینیوم به شمار می‌رود یا خیر، خاطرنشان کرد: فشار زیادی روی شریفات وجود داشت و او خیلی دوست داشت پشت ضربه پنالتی بایستد. من هم می‌خواستم شریفات پنالتی را بزند، اما رحمتی ترجیح داد من پشت پنالتی بایستم. با قدرت خوبی به توپ ضربه زدم، اما قسمت نبود که توپ تبدیل به گل شود. خدا را شکر که پیروز این مسابقه شدیم و به مرحله بعد صعود کردیم.
آزادی راجع به اعتراض‌ها به قضاوت سیدوحید کاظمی‌اظهار داشت: داوری پراشتباه نبود، اما خود پرسپولیسی‌ها هم می‌گفتند که پنالتی آن‌ها درست نبود. بازیکن ما به مهاجم پرسپولیس برخورد نکرد و هیچ اتفاقی نیفتاد. بازیکن حریف قبل از اینکه به توپ برسد، خودش را روی زمین انداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی