[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس: سپاه در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی به‌خوبی عمل کرده است، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سپاه فجر استان فارس با هدف اجرای طرح‌های مشترک در خصوص پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی، با معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان دیدار کرد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در این جلسه بیان داشت: سپاه پاسداران مأموریت‌های بسیار خطیر و حساسی در عرصه‌های نظامی و اقتصادی و دفاع از آرمان‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی بر عهده دارد و در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی نیز سپاه به خوبی عمل کرده است و تعامل و همدلی این دو مجموعه در بالاترین سطح خود قرار دارد. سرهنگ «کاووس محمدی» اظهار داشت: در واقع سلامت اجتماعی توجه به همه سطوح از جمله پیشگیری از جرائم، افزایش نشاط اجتماعی، کمک به زندگی مطلوب و توانمندسازی افراد است که معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس با رویکرد فرهنگی و پیشگیرانه و با جلب همکاری سایر سازمان‌ها در کاهش آسیب‌ها و جرائم در سطح استان اقدام کرده است. در ادامه معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس بیان داشت: نیروهای مسلح هدفی جز اعتلای نظام اسلامی و آسایش و آرامش مردم دنبال نکرده و در مسیر تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و تعامل سازنده سپاه و فرماندهی انتظامی می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مثمر ثمر بوده و امنیت و آرامش را که بزرگ‌ترین نعمت الهی است، برای مردم فراهم کنند.
سرهنگ «محمدجعفر دوستدار» تصریح کرد: تعامل معاونت اجتماعی سپاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس، تقویت اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه را به دنبال دارد و موجب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی خواهد شد. معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس، آمادگی سپاه را در اجرای طرح‌ها و مأموریت‌های مشترک پلیس و سپاه اعلام و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با تمام وجود از اقدامات و مأموریت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی انتظامی استان حمایت خواهد کرد. گفتنی است در پایان جلسه، در راستای تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر هم‌افزایی توانمندی‌ها و بهره‌گیری بهینه از امکانات موجود و در جهت تحقق اهداف مشترک و توسعه همکاری‌ها در زمینه فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فنی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس و معاونت اجتماعی سپاه فجر منعقد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی