[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

دشمن دنبال فتنه جدید است، روزنامه شیراز نوین

مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در هفتمین روز شهادت حجت‌الاسلام اصلانی و دارایی گفت: دشمن پس از شکست طرح بالکانیزه شدن منطقه غرب آسیا دنبال فتنه جدید است.
به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز، حسین روزبهی، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های معزز شهیدان حجج الاسلام اصلانی و دارایی که در حرم مطهر رضوی به دست وهابیت پلید به شهادت رسیدند، گفت سال ۲۰۰۳ طرح بالکانیزه شدن منطقه غرب آسیا توسط عجوزه عالم خلقت بشری کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه آمریکا به جای تز خاورمیانه بزرگ مطرح شد. 
وی در ادامه با اشاره به نقشه رژیم صهیونیستی آمریکایی اشاره کرد و گفت: در این طرح، دشمن در منطقه غرب آسیا تلاش داشت تا کشورهای این منطقه از لبنان، فلسطین، سوریه، عراق، ایران و مرزهای ناتو افغانستان را با واسطه تجزیه کند. او در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی آمریکایی اگرچه با نقشه شوم و پلیدشان، جبهه النصره، القاعده و داعش را ایجاد کرد و در کشورهای سوریه و عراق خرابی‌هایی به بار آورد، اما با مقاومت مردم عراق و سوریه نتوانست کشورهای مورد نظر خود را تجزیه کند.
مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز خاطرنشان کرد: یکی از نقشه‌های آمریکایی صهیونیستی، ایجاد تنش با استفاده از همسایگان نزدیک در ایران با اهداف بر هم زدن منطقه بود که با ایجاد قومیت گرایی و جدایی این اقوام، برادران اهل سنت و شیعیان را به جان هم بیندازند. 
خطر امروز مسلمانان جهان وهابیت تکفیری است
روزبهی در ادامه افزود: آنچه امروز مسلمانان جهان را تهدید می‌کند، تفکر وهابیت تکفیری و خطر نفوذ این تفکر در سطح جهان است که مسلمانان دنیا با تأسی از رهبر مسلمانان جهان، ضمن گوش دادن و عملی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری، وحدت کلمه را سرلوحه تمام کارهای خود بدانند و نسبت به جهان اسلام در آینده حساس باشند. مدیر روابط عمومی سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز موقعیت کنونی جهان اسلام را حساس برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز جهان اسلام با اتحاد و یکپارچگی تمام، باید تحقق زمینه ظهور را فراهم نمایند و آمریکای جنایتکار و صهیونیزم جهانی را برای همیشه منکوب نمایند. 
روزبهی در پایان گفت: افول قدرت پوشالی آمریکا و رژیم صهیونیستی، روز به روز بیشتر شده و امنیت داخلی این رژیم که سال‌های سال برای جهانیان نقشه می‌کشیدند، در حال از بین رفتن است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی