[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس: مصرف بهینه برق در ابعاد فرهنگی تبیین گردد، روزنامه شیراز نوین

یدالله حقیقی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس در نشست انجمن اسلامی این شرکت که با حضور حجت الاسلام قانع مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس و اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی برگزار شد، بر لزوم تبیین موضوع مصرف بهینه و مدیریت مصرف با تلاش نهادهای فرهنگی و تبلیغی تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس، حقیقی در این نشست که با حضور اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی ادارات، کارخانجات و بانک‌های استان فارس و اعضای انجمن اسلامی صنعت برق فارس تشکیل گردید، با تقدیر از حجت الاسلام قانع در پیشبرد اهداف فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات، افزود: رسالت ما و همکاران برق فارس، تأمین و انتقال برق پایدار و به ویژه برنامه ریزی برای عبور از روزهای اوج مصرف تابستانی است؛ اما این راه پرفراز و نشیب با فرهنگ سازی و مشارکت نهادهای تبلیغی و فرهنگی هموار و آسان تر می‌شود و می‌توان با پرهیز از صرف هزینه‌های گزاف برای ایجاد ظرفیت‌های جدید تولید انرژی با مدیریت مصرف از نقطه اوج مصرف برق در تابستان عبور کرد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس در ادامه به موقعیت استراتژیک استان‌های فارس و بوشهر در تأمین و انتقال برق اشاره کرد و گفت: تنها نیروگاه اتمی کشور که همان شاهراه تبادل انرژی است، در اختیار برق منطقه‌ای بوشهر و فارس می‌باشد و بیش از ۸۰ درصد انرژی برق کشور از این منطقه می‌گذرد و تبادل می‌شود. این موضوع زمانی که از سوی نهادهای فرهنگی تبیین گردد، شهروندان بیشتر به حساسیت کار تأمین و انتقال برق واقف می‌شوند و مشارکت مشترکان در مصرف بهینه افزایش می‌یابد.
ابراهیم شعرا، عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی نیز دراین نشست با بیان پیشنهاداتی به تبیین جایگاه و اثرات فعالیت‌های فرهنگی در تحقق اهداف مصرف بهینه برق پرداخت و اظهار داشت: فعالیت‌های فرهنگی و توجه به شاخص‌های دینی در پرهیز از اسراف و رعایت اعتدال در مصرف، گزینه‌هایی است که در شرع مقدس اسلام به آن توجه ویژه شده است.
این نشست با حضور شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی ادارات، کارخانجات و بانک‌ها و انجمن اسلامی صنعت برق فارس در حضور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس 
تشکیل گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی