[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

جامعه کارگریز شده است ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، ضمن اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذار، تأکید کرد که روند سرمایه‌گذاری در هر پروژه‌ای باید شفاف باشد.
علیرضا پاک‌فطرت در جلسه شورای اداری داریون که با حضور معاون فرمانداری شیراز، بخشدار مرکزی و همچنین شهردار، اعضای شورا و مدیران دستگاه‌های اجرایی و دهیاران برگزار شد، همکاری همه بخش‌ها و شفافیت را از مهم‌ترین اصول در سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه‌ها دانست و افزود: در پیگیری طرح‌های سرمایه‌گذاری، این نماینده و آن نماینده و این مسئول و آن مسئول ندارد؛ باید همه مسائل شفاف و مشارکت‌ها کامل باشد. به گزارش ایسنا، پاک‌فطرت در رابطه با اهمیت مقابله با تهاجمات فرهنگی غرب علیه ایران در دهه‌های گذشته تا به اکنون نیز تأکید کرد و گفت: اگر امروز فرهنگ کار و تلاش در جامعه وجود ندارد، ناشی از تأثیرگذاری دشمن در مسائل مختلف فرهنگی است که زیاد بودن نیروی انسانی افاغنه هم نتیجه عملکرد ضعیف ما محسوب می‌شود.
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه فرمانداران را مهم برشمرد و گفت: پشت میز نشینی و برگزار کردن انتخابات هنر نیست و بایستی فرمانداران در راستای انجام وظایف خود از تمامی مناطق زیر نظر خود بازدید نمایند و مشکلات را حل کنند. وی در همین رابطه افزود: خیلی از مشکلات ما در مناطق مختلف مشترک و قابل حل هستند و به تحریم و حتی بودجه و اعتبارات هم ربطی ندارد و تنها نیازمند هماهنگی بین دستگاهی توسط مدیران اجرایی دولت است. پاک‌فطرت نسبت به شعار امسال به عنوان یک دستور از طرف مقام معظم رهبری به آحاد جامعه، تصریح کرد: شعار سال جاری فراتر از دستور یک راهبرد است که باید در طول سال اجرا شود و تولید دانش‌بنیان نیز مراحل مختلفی را در زمینه‌های آموزش، یادگیری فن و حرفه، پژوهش و همچنین نوآوری را شامل می‌شود. وی افزود: در سال گذشته که مانع زدایی در فرایند تولید بسیار اهمیت داشت، مجلس یازدهم قوانین بسیار خوبی را مصوب کرد تا فرایند سرمایه‌گذاری و تولید نیز تسهیل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی