[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

فعالیت فرهنگی در زیرساخت‌های مذهبی، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
نایب رئیس شورای شهر شیراز گفت: در هر محله‌ای نمی‌توان یک فرهنگ‌سرا ایجاد کرد، اما می‌توان از ظرفیت‌های موجود محلات مانند حسینیه‌ها استفاده کرد.
محمدتقی تذروی در جلسه محرومیت‌زدایی منطقه ۲ شهرداری شیراز با بیان اینکه محلات این منطقه وضعیتشان نسبت به گذشته قابل قیاس نیست، گفت: اقداماتی انجام شده اما باز هم نیاز است که کارهای بیشتری صورت گیرد. 
وی با ابراز تشکر از شهردار منطقه افزود: از همه کسانی که در این منطقه اقداماتی انجام دادند و رضایتمندی خوبی در میان مردم ایجاد کردند، تشکر می‌کنم. تذروی با بیان اینکه حوزه بسیج و پایگاه‌های مقاومت در حد توان کار می‌کنند، افزود: اگر شهرداری هم همکاری نکند، این افراد کار می‌کنند ولی سخت‌تر؛ اما تعامل باعث سرعت کار می‌شود. انتظار از شهرداری منطقه این است که برخی دستگاه‌های اجرایی را دعوت کند تا یک کار به سرانجام برسد و این یک گام به جلو است. نایب رئیس شورای شهر شیراز با بیان اینکه ما می‌توانیم لبخند رضایت را در مناطق محروم روی چهره مردم بنشانیم، گفت: مردم خوبی داریم؛ مردم در مقابل کارهای انجام شده تشکر می‌کنند و روحیه قدردانی دارند. وی با بیان اینکه در منطقه ۲ شهرداری محور شود تا مشکلات حل گردد، افزود: در هر محله‌ای نمی‌توان یک فرهنگ‌سرا ایجاد کرد، اما می‌توان از ظرفیت‌های موجود محلات مانند حسینیه‌ها استفاده کرد. تذروی عنوان کرد: زمین‌های شهرداری که تملک شده ولی رها گردیده، از این ظرفیت‌ها برای بازی و ورزش نوجوانان و جوانان استفاده شود و یاوران شورا خودشان نگهداری و برنامه‌ریزی می‌کنند. وی با بیان اینکه این منطقه کتابخانه ندارد ولی نیاز به قرائت‌خانه دارد تا دانش‌آموزان با سکوت و آرامش کتاب بخوانند، از معاونت فرهنگی شهرداری درخواست کرد در این زمینه ورود کند. نایب رئیس شورای شهر شیراز در پایان از یاوران شورا و بسیج که بدون چشمداشت از وقت خود برای رفع مشکلات مردم می‌گذرند، قدردانی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی