[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

اجرای پروژه ارتقای جایگاه کمیسیون ایمنی راه‌های کشور در ۲ محور اصلی فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیر حمل‌ونقل کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ)، با اشاره به میزبانی استان فارس برای اجرای پروژه ارتقای جایگاه کمیسیون ایمنی راه‌های کشور ایران گفت: قوی‌ترکردن کمیته امنیت راهبری این استان از جمله اهدافی است که در این پروژه دنبال می‌شود. 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس نیز در جلسه بررسی روند اجرای این پروژه در شیراز گفت: با توجه به اینکه در استان به لحاظ مدیریت منجسم در حوزه راه‌ها، تولید داده‌های مربوط به حوادث جاده‌ای و تجزیه و تحلیل آنها و اینکه امکان یک مطالعه جامع در استان به‌منظور استانداردسازی محورهای اصلی استان وجود داشت، تصمیم گرفته شد که پروژه ارتقای جایگاه کمیسیون ایمنی راه‌های کشور در ۲ محور استان به طول ۲۴۵ کیلومتر اجرا شود.
محمود رضایی کوچی افزود: این ۲ محور شامل محور شیراز- دشت‌ارژن- قائمیه و کمربندی شیراز است که جزو محورهای مهم است و مطالعات و پژوهش مقدمات اجرای عملیات عمرانی در حوزه بهسازی و مسائل مربوط به ایمنی و استانداردسازی در این ۲ محور صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: یک مشاور برای این طرح انتخاب شده و مطالعات اولیه صورت گرفته و داده‌هایی که مشاور اعلام کرده، تجمیع و تبدیل به یک برنامه پروژه‌محور می‌شود که در این ۲ محور شاهد ارتقای ایمنی خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی