[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز: وحدت سپاه و دانشگاه موجب تقویت زیرساخت‌های خدمت‌رسانی در جامعه می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در دیدار با فرمانده سپاه فجر استان، از تلاش جهادگرانه و همکاری مجموعه سپاه فجر فارس با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به ویژه در بحران کرونا قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» در این دیدار با تأکید بر تلاش مسئولان مجموعه سلامت و سپاه فجر استان برای احیای روحیه معنوی در جامعه، گفت: وحدت دو مجموعه سپاه و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برکت و افزایش روحیه و انگیزه تلاش در راستای تأمین سلامت جامعه را به همراه دارد و موجب تقویت زیرساخت‌های خدمت رسانی در جامعه می‌شود.
او با تبریک افتخارآفرینی و ارتقای درجه سردار بوعلی به درجه سرتیپی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات مشترک دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بسیج و سپاه فجر استان، برگزاری اردوهای جهادی و رفع نیازهای بهداشتی درمانی مناطق محروم شهر شیراز و استان است که تاکنون برکات مثبتی به همراه داشته است.
مسئول ارشد مجموعه سلامت فارس ادامه داد: اولویت مسئولان دانشگاه، برگزاری اردوهای جهادی با همکاری بسیج جامعه پزشکی فارس پس از ماه مبارک رمضان و در راستای رسیدگی به وضعیت سلامت مردم مناطق کم برخوردار است که امیدواریم در سال جاری با قوت بیشتری انجام شود. فرمانده سپاه فجر فارس نیز در این دیدار با قدردانی از مجموعه سلامت استان در خدمت‌رسانی شبانه‌روزی به مردم استان، به ویژه کادر بهداشت و درمان درگیر با کرونا تأکید کرد: تمام تلاش سپاه فجر استان و بسیج این است که خدمت رسانی به مردم به ویژه محرومان، در اولویت قرار گیرد. سرتیپ «یدالله بوعلی» با اعلام حمایت همه جانبه از مجموعه سلامت به ویژه در این بحران عنوان کرد: سپاه فجر استان تلاش می‌کند تا همگام با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خدمت رسانی به مردم مناطق محروم استان توسعه چشمگیری یابد.
این دیدار صبح دیروز دوشنبه، بیست و نهم فروردین ۱۴۰۱ و با همراهی «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی