[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس : بانوان ورزشکار پرچمدار اقتدارملی ما هستند، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در مراسم تکریم الگوهای برتر عفاف و حجاب ورزش استان گفت: زمانی که ورزشکاران ارزشمند ما با حجاب برتر اسلامی ‌در میدان‌های بین‌المللی حاضر می‌شوند عملاً پرچمدار اقتدار، عزت و مشخصاً هویت اسلامی ‌و ملی ما هستند که بهترین عرصه برای معرفی آن به دنیاست.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در مراسم تکریم الگوهای برتر عفاف و حجاب ورزش استان فارس با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که در جمع ارزشمند ورزشکاران و حامیان ورزش چه مادران و چه همسران گران‌قدرهستیم، گفت: امروز ورزش ما به مثابه یک میدان هویت و اعتبار اسلامی ‌در دنیا معرفی شده است.
حیدر صفرپور ادامه داد: زمانی که ورزشکاران ارزشمند ما با حجاب برتر اسلامی ‌در میدان‌های بین‌المللی حاضر می‌شوند عملاً پرچمدار اقتدار، عزت و مشخصاً هویت اسلامی ‌و ملی ما هستند که بهترین عرصه برای معرفی آن به دنیاست.
وی تأکید کرد: به وجود شما به عنوان یک خادم ورزش افتخار می‌کنیم و این توفیق را داریم پا به پای شما زمینه افتخار آفرینی را مهیا کنیم و از خداوند متعال می‌خواهیم توان مضاعفی عنایت کند که بیش از پیش در عرصه ورزش بتوانیم به ورزشکاران به ویژه شما که نه تنها ورزشکار هستید بلکه ارزش‌های اسلامی ‌ما را در عرصه‌های جهانی به بهترین شکل معرفی کردید، خدمت کنیم.
در پایان این مراسم از ۱۲ بانوی الگوی عفاف و حجاب ورزش فارس همچون الهام پیروزمند، خدیجه قانع،آسیه حق نگهدار، ساره جوانمردی، اعظم آیتی، سمیرا ارم، آذر یاوری مادر قهرمان پرور برادران گرایی‌ها، صبا مشهدی همسر محمدعلی گرایی، فاطمه روشن همسراکبر فروزان، جمیله نگهدار مادر میثم دلخانی، مریم لیاقت همسر سعیدرضا کیخا و سمانه باقری تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی