[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

از سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم ، روزنامه شیراز نوین

سید احسان اصنافی در نشست با شورای شهرستان شیراز گفت: آماده هستیم تا بیشترین همکاری را با سرمایه‌گذاران حوزه‌های مختلف، به ویژه حوزه تفریحی و سرگرمی تعریف شده داشته باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان شیراز اظهار داشت: درآمد و هزینه شهرداری شیراز با دومیلیون نفر جمعیت، همانطور که درآمد بالاست، هزینه‌ها نیز بالا بوده و مشکلات و مسائل خاص خود را دارد.
وی در خصوص همکاری شهرداری شیراز با شورای اسلامی شهرستان شیراز و شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: باید از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد و در حوزه‌های مختلف آماده انتقال تجربیات هستیم. شهردار کلان شهر شیراز با بیان اینکه امکان هزینه‌ کردن شهرداری شیراز در خارج از محدوده شهری شیراز وجود ندارد، تصریح کرد: شهرداری شیراز در مسائلی همچون آموزش آتش‌نشان‌ها، انتقال تکنولوژی مدیریت پسماند و حوزه‌های عمرانی می‌تواند برای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان شیراز مفید باشد. وی با استقبال از سرمایه‌گذاران در شهر شیراز گفت: آماده هستیم تا بیشترین همکاری را با سرمایه‌گذاران حوزه‌های مختلف، به ویژه حوزه تفریحی و سرگرمی تعریف شده داشته باشیم. محمدتقی تذروی، رئیس شورای اسلامی شهرستان شیراز نیز در این نشست گفت: شورای اسلامی شهرستان شیراز نیاز به تعامل و همکاری با شهرداری شیراز دارد. وی ادامه داد: مساعدت و همکاری شهرداری شیراز با شورای اسلامی شهرستان شیراز در قالب تفاهم‌نامه میسر خواهد شد. نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین عنوان کرد: اگر خدمات و امکانات لازم برای بخش‌های اطراف شیراز ارائه نشود، جمعیت به سمت شهر شیراز سرریز خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی