[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

اراضی دولتی رفع تصرف شد ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان فارس گفت: در فروردین امسال افزون بر ۲۶۳هزار مترمربع از اراضی دولتی در فارس رفع تصرف و به بیت‌المال بازگردانده شد. سرهنگ احمدرضا نظریان جمعه در این باره به خبرنگاران گفت: در فروردین ماه امسال بیش از ۸۸ مورد رفع تصرف فوری در سطح استان انجام شد که مساحت آن ۲۶۳هزار و ۱۴۰ مترمربع بوده است.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده بالغ بر ۱۸۸۵میلیارد ریال است. او گفت: تعداد احکام اجراشده قضایی با صدور حکم ۴ مورد بوده است و مساحت اراضی که با رأی قوه قضائیه باز پس گرفته شده، ۱۰هزار و ۷۵۰ مترمربع است. نظریان گفت: ارزش ریالی اراضی که با رأی قوه قضائیه باز پس گرفته شد، ۶۵میلیارد ریال است.
او گفت: یگان حفاظت راه و شهرسازی فارس با توجه به مسئولیت و وظایف خود، بدون اغماض با سودجویان و متعرضان به اراضی ملی و دولتی به صورت جدی و قانونی برخورد می‌کند. نظریان اظهار داشت: شماره تلفن ۱۶۵۶ یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی جهت تماس و اطلاع شهروندان به یگان حفاظت از تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیرمجاز و تصرفات به اراضی ملی و دولتی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی