[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

تعاون، راه‌حل مشکلات کشور است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در دیدار با دبیر کارگروه تعاون و مردمی‌سازی اقتصاد دفتر رئیس‌جمهور که در شیراز انجام شد، گفت: تعاون یکی از راه‌های اصلی برای حل مشکلات کشور است. دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: جمهوری اسلامی همواره بر تعاون به‌عنوان یک راه‌حل اساسی برای رسیدن به رفاه و عدالت اجتماعی و توسعه کشور تأکید 
داشته است.
به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با دکتر مصطفی صالحی راد، دبیر کارگروه تعاون و مردمی‌سازی اقتصاد دفتر رئیس‌جمهور، تعاون را یکی از راه‌های اصلی برای حل مشکلات کشور عنوان کرد و گفت: جمهوری اسلامی همواره بر تعاون به عنوان یک راه‌حل اساسی برای رسیدن به رفاه و عدالت اجتماعی و توسعه کشور تأکید 
داشته است.
استاندار فارس با تأکید بر لزوم حمایت و توجه بیشتر به اقشار ضعیف جامعه اظهار داشت: هر فرد و گروهی می‌تواند به سهم خود در حوزه تولید نقش داشته باشد؛ همواره سعی می‌کنیم حمایت‌های همه‌جانبه‌ای از تولید و تولیدکننده داشته باشیم؛ چراکه یکی از اهداف نهایی تولید، ایجاد اشتغال است.
دکتر ایمانیه بر لزوم ارتقای زیرساخت‌های تعاون و ایجاد باورمندی در جامعه تأکید کرد و افزود: تعاون تأثیر بسزایی در منافع اجتماعی دارد؛ برای افزایش اثرات تعاون باید با تجمیع فعالیت‌های دستگاه‌های ذی‌ربط، ‌از موازی‌کاری جلوگیری کنیم.
وی از پایش عملکرد دستگاه‌های استانی در این حوزه و بررسی میزان بازدهی آن‌ها خبر داد و گفت: تخصیص منابع در سال جاری بر اساس عملکرد دستگاه‌ها صورت می‌گیرد.
نماینده عالی دولت در فارس به ظرفیت‌های بی‌نظیر استان اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه صنایع‌دستی یکی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استان است که از دیرباز توسط مردم فارس انجام می‌شده‌ و می‌توان با تعاون و فراهم‌نمودن الزامات آن به‌عنوان یکی از مسیرها در جهت ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم به آن توجه کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی