[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

روز قدس باشکوه برگزار شود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در آستانه روز جهانی قدس، بر اهمیت حضور پرشور در این آیین تأکید کرد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» در نشست شورای فرهنگی دانشگاه که صبح دیروز، چهارم اردیبهشت برگزار شد، با اشاره به اهمیت وحدت و همگرایی در جامعه اسلامی، روز جهانی قدس را نمودی روشن از این وحدت خواند که با ابتکار حضرت امام خمینی(ره)، به عنوان میراثی ماندگار برای تقویت هرساله این وحدت اسلامی، در سراسر دنیا 
برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تأکید بر اهمیت توسعه فرهنگی در جامعه دانشگاهی کشور افزود: از جمله محورهای تعیین کننده آینده جوامع، اندیشه و عمل آگاهانه در اعضای تحصیل‌کرده و دانشگاهیان آن جامعه است که رسالت خطیری را بر عهده تمامی ما قرار داده است.
او راهپیمایی روز جهانی قدس را میعاد مسلمانان جهان دانست که در کشور ما نیز به گونه ای پرشور برگزار می‌شود و از اعضای جامعه دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز خواست تا امسال نیز همگام با دیگر مردم مسلمان سراسر دنیا با شرکت در این آیین، فریاد ستمدیدگان مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.
همچنین دیگر اعضای شورای فرهنگی با تأکید بر اهمیت روز جهانی قدس در وحدت اسلامی، از خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز خواستند تا در برگزاری هرچه باشکوه تر این آیین، سهیم شده و امسال، شاهد برگزاری پرشور روز جهانی قدس باشیم.
بررسی برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در سال جدید، تأکید بر ضرورت برنامه ریزی مدون در این زمینه و بهره مندی از تمامی توانمندی‌های موجود در مجموعه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه در پیشبرد بهتر اهداف و برنامه‌های فرهنگی، دیگر محورهای تبادل نظر و تصمیم گیری در نشست دیروز این شورا بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی