[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

آزمون‌های پایان ترم حضوری است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس اعلام کرد: آزمون‌های پایانی نیمسال دوم دانشجویان مراکز و واحدهای این دانشگاه از ۱۱ خرداد لغایت ۴ تیر ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
محسن جاجرمی زاده روز یکشنبه در نشست ستاد امتحانات دانشگاه پیام نور استان فارس، با اشاره به برگزاری آزمون‌های برخط در ۴ نیمسال گذشته به خاطر شرایط کرونایی، افزود: در نیمسال جاری کلیه آزمون‌های پایانی ۲۸هزار دانشجوی این دانشگاه در همه مقاطع تحصیلی به صورت حضوری و در محل دانشگاه در شهرهای فارس برگزار خواهد شد.
وی انتخاب محل آزمون را یکی از تسهیلات ویژه دانشگاه برای دانشجویان ذکر کرد و اظهار داشت: دانشجویان می‌توانند از تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه لغایت ۲۴ اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه جامع گلستان، دانشگاه پیام نور محل سکونت یا مرکز دلخواه خود را به عنوان محل برگزاری آزمون‌های پایانی انتخاب نمایند.
رئیس ستاد امتحانات دانشگاه پیام نور استان فارس، به توسعه سخت‌افزاری برای امکان برگزاری آزمون‌های مکانیزه (بدون کاغذ) در راستای اجرای نظام مدیریت سبز و حفظ محیط زیست نیز اشاره کرد و در این خصوص یادآور شد: امکان برگزاری روزانه ۲هزار و ۴۰۰ نفرآزمون الکترونیکی در سطح استان فراهم شده است.
وی پیش بینی کرد بالغ بر ۱۰ درصد امتحانات دانشجویان فارس در ۲۵ مرکز و واحد دارای قرنطینه به صورت مکانیزه برگزار شود. در آزمون الکترونیکی، دانشجو این امکان را خواهد داشت که همزمان با پایان آزمون، نمره خود را نیز دریافت کند.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود، برگزاری آزمون‌ها با حفظ امنیت و سلامت کامل در کنار ایجاد فضایی توأم با آرامش برای دانشجویان را مهم عنوان کرد و خواستار همکاری و تلاش همه همکاران دانشگاه در برگزاری مطلوب آزمون‌ها شد. جاجرمی زاده خاطرنشان کرد: امکان اخذ کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) برای دانشجویان از تاریخ ۸ خرداد لغایت ۶ تیرماه در سامانه گلستان وجود دارد.
با توجه به ابلاغ دستورالعمل ستاد مبارزه با کرونا و وزارت علوم، شرایط حضوری شدن دانشگاه‌های کشور از چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۱، فراهم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی