[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

روز قدس یادگار امام راحل(ره) است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سعید زارع سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر شیراز، در نشست هماهنگی و هم اندیشی شهرداری جهت برگزاری روز جهانی قدس اظهار داشت: بیش از هفت دهه ظلم، جنایت و خون ریزی توسط صهیونیست‌های کودک‌کش نه تنها نتوانسته مقاومت ملت فلسطین را در هم بشکند، بلکه روحیه مردم فلسطین و اراده آنان در راه مبارزه تقویت شده و عزم آنان برای اخراج اسرائیلی‌ها جزم تر گردیده است.
وی ادامه داد: روز قدس یادگار حضرت امام خمینی(ره) در جهت مبارزه با استکبارستیزی و روز الفت و همبستگی امت اسلامی در مقابل مستکبران و زیاده خواهان جهان از جمله اسرائیل است.
وی با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در شیراز گفت: همانند غالب مراسم مذهبی و ملی، شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز در آن نقش آفرینی خواهند داشت.
سرپرست اداره کل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر با اشاره به لزوم انجام فضاسازی و تبلیغات محیطی و اولویت کیفیت کارها بر کثرت آن اذعان داشت: انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری در سطح شهر با محوریت بزرگداشت روز جهانی قدس باید به بهترین نحو ممکن و در شأن برگزار شود.
وی همچنین از اهتزاز پرچم فلسطین در چند میدان اصلی شهر و برپایی ایستگاه‌های فرهنگی در طول مسیر خبر داد.
زارع تصریح کرد: برای سرویس دهی به مردم و سهولت تردد شرکت کنندگان در مراسم روز قدس، خطوط اتوبوس و قطار شهری به صورت رایگان در نظر گرفته شده است. وی از حاضران درخواست کرد: تقویم مناسبت‌های ملی، مذهبی و شهری شیراز باید آماده شود تا با فراغ بال و داشتن زمان کافی امورات مربوطه پیگیری و انجام شود. وی در ادامه صحبت به اظهارنظرهای بی‌پایه و اساس عده ای در موضوعات پروژه‌های عمرانی شهری پرداخت و گفت: موضوعات شهری نیاز به علم و تخصص دارد، اما متأسفانه عده ای بدون هیچ‌گونه علم، تخصص و تجربه ای سعی در سیاه نمایی و تخریب عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز دارند. زارع، شهرداری شیراز را به مثابه قطار در حال حرکت توصیف کرد و گفت: عملکرد و اقدامات شهرداری شیراز در سطح شهر قابل توجه و برای مردم ملموس است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی