[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

هافبک فجرشهید سپاسی : پیگیر کسری خدمتم هستم، روزنامه شیراز نوین

بازیکن تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی گفت: پیش از شروع فصل از پرسپولیس پیشنهادی نداشتم اما از استقلال با مدیر برنامه‌ام تماس گرفتند و پیشنهادشان را مطرح کردند.
احمد زنده‌روح در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال فجرشهیدسپاسی در وقفه لیگ برتر، اظهار داشت: در وقفه لیگ برتر شرایط خوبی را پشت سرگذاشتیم. تمرینات پرفشاری را پشت سرمی‌گذاریم و امیدواریم به شرایط ایدئال برسیم.
وی افزود: آخرین بازی دوستانه ما مقابل استقلال است و بعد از آن برای بازی لیگ برتر مقابل مس رفسنجان حاضر می‌شویم. 
بازیکن فجرشهیدسپاسی درباره شرایط چمن ورزشگاه حافظیه شیراز عنوان کرد: در این مورد خیلی صحبت شد. زمین حافظیه برای همه تیم‌ها دردسرساز است. بیشترین لطمه از کیفیت چمن را خود تیم فجر دیده است. در حال حاضر مسئولان باشگاه و شهر تلاش می‌کنند، مشکلات ورزشگاه برای میزبانی حل شود.
وی درباره احتمال انتقال محل میزبانی فجر به شهر مشهد گفت: ما دوست داریم در شیراز میزبان رقبا باشیم،به خصوص که هواداران هم در ورزشگاه حضور داشته باشند و این برای ما خیلی خوب است. ما دوست داریم سهمیه فجر در لیگ برتر حفظ شود.
زنده‌روح پیرامون تجربه همکاری با مجتبی سرآسیابی سرمربی جدید فجرشهیدسپاسی تصریح کرد: قبلاً با یکدیگر تجربه همکاری داریم. او توانایی مدیریتی و فنی زیادی دارد. در مدتی که هدایت تیم را به عهده گرفته، کمک زیادی به فجر کرده است. همان‌طور که شاهد بودید مقابل آلومینیوم هم بازی خوبی ارائه دادیم.
بازیکن فجرشهیدسپاسی درباره اینکه آیا ابتدای فصل از پرسپولیس پیشنهاد همکاری داشته است، پاسخ داد: اول فصل؟ از پرسپولیس پیشنهادی نداشتم. از استقلال با مدیر برنامه‌ام تماس گرفتند و پیشنهادشان را مطرح کردند. فکر کنم فرهاد مجیدی با مدیر برنامه‌هایم تماس گرفت.
وی درباره آخرین وضعیت خدمت سربازی‌اش تصریح کرد: طبق قانون 24 ماه مدت خدمت سربازی است؛ اما من کسری از خدمت دارم. کارهای اداری را پیگیری کردم و باید ببینیم چطور می‌شود. اگر کسری‌ام اعمال شود از ابتدای فصل  بعد می‌توانم تیم جدیدم را انتخاب کنم. اگر کسری‌ام اعمال شود،‌ آن وقت شرایط و پیشنهاداتم را بررسی می‌کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی