[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز: سامان‌دهی خرید نهاده‌های دامی با صدور دامدارکارت ، روزنامه شیراز نوین

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز:
سامان‌دهی خرید نهاده‌های دامی 
با صدور دامدارکارت 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز گفت: از ابتدای امسال پرداخت بیش از چهارمیلیارد و ٣٠٠میلیون تومان تسهیلات خرید نهاده‌‌های دامی در قالب دامدارکارت به دامداران این شهرستان انجام شده است. به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شیراز، ذبیح اله سیروسی تصریح کرد: تسهیلات مذکور با معرفی ۴٠٠ نفر دامدار متقاضی و در قالب صدور ١۵١ فقره دامدارکارت توسط شعب بانک کشاورزی شهرستان انجام شده است. 
این مقام مسئول اظهار کرد: سقف تسهیلات بانکی مذکور ۵٠میلیون تومان می‌باشد که این میزان برای حداکثر ١۶۶ دام سبک و ٧٠ دام سنگین در نظر گرفته شده است.
به گفته وی، تسهیلات دامدارکارت صرفاً جهت خرید نهاده و خوراک در نظر گرفته شده است که خوراک از کارخانه‌ها و نهاده‌‌ها از پشتیبانی امور دام یا تعاونی‌ها خریداری می‌شود. 
سیروسی با تأکید بر اینکه از  این کارت  فقط جایی می‌توان استفاده کرد که در سیستم خریدشان تعریف شده باشد و پوز مربوطه را خریداری کرده باشند، نحوه گرفتن دامدارکارت را تشریح و عنوان کرد: با معرفی دامداران واجد شرایط به بانک، دامدار در سامانه سیتا ثبت‌نام و گزینه دامدار کارت را انتخاب می‌کند، سپس اداره طرح و برنامه‌ این مدیریت بعد از تأیید اطلاعات را به بانک می‌فرستد و در آخر دامدار با مراجعه به بانک نسبت به تشکیل پرونده اقدام می‌کند و با توجه به تعداد دام، مبلغ از طریق بانک به دامدارکارت واریز و کارت فعال می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی