[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

اعمال تخفیف ۳۵درصدی عوارض در سال جاری، روزنامه شیراز نوین

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز گفت: تخفیف ۳۵درصدی پرداخت عوارض در سال جاری در بخش ساختمانی و اصناف اعمال می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سعید مصفا از تخفیف ۳۵درصدی پرداخت عوارض در سال ۱۴۰۱ در بخش ساختمانی و اصناف خبر داد. وی افزود: بر اساس مصوبه جدید شورای اسلامی شهر شیراز و در راستای رونق‌بخشی به جریان اقتصاد شهر و بهبود فرایند ساخت‌وساز، عوارض سال جاری براساس مقررات و ضوابط تعیین شده و با ۳۵ درصد تخفیف تا ۵ تیرماه قابل پرداخت است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با بیان اینکه تخفیف‌ها تا پایان سال جاری ادامه دارد، گفت: این تخفیف‌ها به اصناف و فعالان صنعت ساختمان فرصت می‌دهد تا با استفاده از ظرفیت ایجاد شده، هزینه‌های خود را کاهش داده و در ساختن شهر، مشارکت کنند.
مصفا بیان‌ کرد: این تخفیف‌‌ها تا پایان سال جاری به تدریج کاهش می‌یابد تا در نهایت در اسفندماه به ۱۲ درصد برسد. وی یادآور شد: شهروندان می‌توانند برای پرداخت عوارض و بهره‌مندی از تخفیفات پیش‌بینی شده، به مناطق یازده‌گانه شهرداری شیراز مراجعه یا از طریق پرتال شهرداری شیراز به آدرس www.shiraz.ir نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی