[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

احیای فرصت‌های تجاری ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس تحقق شعار سال را سرلوحه کار خود قرار داده است و با همت و تلاش و کار جهادی خود در جهت تحقق این اهداف گام برمی‌دارد.
فرهادی با اشاره به اینکه طی سال‌های گذشته همواره شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب حول محور اقتصادی، تولید و اشتغال بوده است، افزود: این موضوع نشان از اهمیت اقتصاد و تولید در کشور داشته که بخش خصوصی در تحقق این اهداف می‌تواند مثمر ثمر واقع شود.
فرهادی با بیان اینکه در سال جدید با برنامه ریزی و همکاری با بخش‌های دولتی و خصوصی جهادی کار خواهیم کرد، افزود: اتاق بازگانی به عنوان یک از کانون‌های مهم اقتصادی استان و تولیدکنندگان بخش خصوصی در تعامل با مجموعه نمایشگاه‌ها می‌تواند یک برآیند و نتیجه مثبت را در حوزه تولید و اقتصاد استان رقم بزند. وی برگزاری نمایشگاه ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان را از برنامه‌های اصلی شرکت نمایشگاه‌ها در سال جاری عنوان کرد و ادامه داد: دانش و صنعت و استفاده از تولید دانش‌بنیان، عامل اصلی توسعه و پیشرفت در بسیاری از کشورها بوده است و در کشور ما نیز می‌توان با حمایت از تولید دانش‌بنیان و مشوق‌های تولیدی این بخش را شکوفا کرد. فرهادی در ادامه ضمن تشریح برنامه شرکت نمایشگاه‌ها در خصوص برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی برون مرزی و همچنین جذب هیئت‌های تجاری و اقتصادی خارجی گفت: با هم‌افزایی ظرفیت‌ها، برنامه ریزی و اقدامات مشترک متناسب با جایگاه، تجربیات و ارتباطات داخلی و خارجی اتاق بازرگانی از جمله شناسایی و معرفی شرکت‌ها و فعالان تولیدی و صنعتی داخلی و خارجی توسط اتاق بازرگانی و عرضه و نمایش آن از طریق نمایشگاه‌های بین‌المللی، می‌توان فرصت‌های تجاری جدید را ایجاد کرد و موجب افزایش تولید و اشتغال‌آفرینی و تقویت تولید دانش‌بنیان شد.
در ادامه رازقی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌ها و تلاش‌های در دست اقدام شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان، از پیشنهادات ارائه شده به خصوص در امر برگزاری نمایشگاه و برنامه‌های حمایتی از تولید دانش‌بنیان استقبال و بر حضور و همراهی کامل اتاق بازرگانی تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی