[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۱
  • دوره جدید

با تمام توان در کنار تیم فجر شهید سپاسی هستیم، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور در دیدار با مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی گفت: با حضور استاندار ورزش دوست فارس از تمام ظرفیت موجود در حمایت از ‌این تیم محبوب استفاده می‌کنیم و با تمام توان در کنار ‌این تیم هستیم.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر حیدر صفرپور ظهر دیروز شنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه در دیدار با مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی گفت: تیم فجر شهید سپاسی فارغ از نگاه ورزش دارای جایگاه والای ارزشی است و ‌این تیم سرمایه و غنیمت استان می‌باشد.
دکتر صفرپور خاطرنشان کرد: با حضور استاندار ورزش دوست فارس از تمام ظرفیت موجود در حمایت از ‌این تیم محبوب استفاده می‌کنیم و با تمام توان در کنار ‌این تیم هستیم.
سرپرست ورزش و جوانان فارس در خصوص برگزاری مسابقات ‌این تیم در شهر شیراز نیز گفت: در خصوص زمین مسابقات، با باشگاه فجر شهید سپاسی همکاری کامل را داریم.
وی با ابراز امیدواری از بقای ‌این تیم در لیگ برتر گفت: امیدواریم تیم فجر شهید سپاسی با کسب نتایج مناسب دل تمامی ‌ورزش دوستان استان پهناور فارس را شاد کند.
رسول فلاح مدیر عامل تیم فجرشهید سپاسی نیز در ‌این دیدار با تشکر از حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس و مجموعه استان بیان داشت: تیم فجر شهید سپاسی با تلاش‌های همه جانبه پس از ۸ سال به لیگ برتر صعود کرد و امیدواریم با دست در دست هم قرار دادن، ‌این ظرفیت حفظ شود.
وی پیروزی‌های تیم شهدای قشقایی در لیگ دسته یک را از عوامل صعود فجر شهید سپاسی به لیگ برتر دانست و افزود: از تیم محبوب شهدای قشقایی که با بازی‌های جانانه خود باعث صعود تیم شهید سپاسی به لیگ برتر شدند تشکر و قدردانی می‌کنیم و پیروزی ‌این تیم یکی از عوامل صعود ما بود.
رسول فلاح با ابراز امیدواری از بقای فجر شهید سپاسی در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: برآنیم با برنامه ریزی‌ها تیمی ‌در خور شأن استان فارس برای فصل آینده مهیا کنیم تا دیگر در خصوص بقای ‌این تیم در لیگ برتر برای فصل آینده نگرانی نداشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه فجرشهید سپاسی با تقدیر از قبول هدایت ‌این تیم توسط سرآسیابی در شرایط بحرانی نیز افزود: اکنون بیشترین فشار و بار تیم بر روی دوش سرمربی است و مجتبی سرآسیابی با شجاعت و از خود گذشتگی و با درخواست‌های مکرر هدایت‌ این تیم را پذیرفت، امیدواریم با حمایت و پشتیبانی مسئولین در کنار کادر فنی و یاور تیم باشیم.
مجتبی سرآسیابی سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی نیز در ‌این دیدار گفت: با بینش کامل نسبت به شرایط تیم هدایت تیم محبوب فجر شهید سپاسی را پذیرفتم و مفتخرم که در‌ این تیم حضور دارم.
سرآسیابی شرایط تیم فجر شهید سپاسی را در جدول خاص و بحرانی ارزیابی کرد و گفت: به خاطر شرایط بحرانی موجود یک درصد نیز جای اشتباه نداریم و نیاز است همه مجموعه با درایت استان همراه ‌این تیم باشند تا فجر شهید سپاسی در لیگ برتر بماند. سرآسیابی فوتبال را بزرگ‌ترین پدیده نشاط آفرین در جامعه خواند و افزود: انرژی و نشاطی که بُرد یک تیم می‌تواند به جامعه منتقل کند غیر قابل مقایسه با دیگر پدیده‌ها می‌باشد.
وی ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولین استان کادر فنی نیز تلاش و ذهنیت خود را صرف مسائل فنی کند.
مجتبی سرآسیابی در پایان از تمامی ‌مسئولین استان و پیشکسوتان،هواداران و بزرگان استان فارس خواست در جنگ نابرابر فجر با دیگر حریفان خود همراه و یار دوازدهم تیم باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی