[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۳
  • دوره جدید

کشف کود شیمیایی و سم خارج از توزیع شبکه در کوار ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شهرستان «کوار» از کشف 65 تن کود شیمیایی و 4هزار و 832 لیتر سم به صورت توزیع خارج از شبکه در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ «سید رحمان هاشمی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری در خصوص دپو مقادیر زیادی کود شیمیایی و سم در یک انبار در سطح شهرستان کوار، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از آن انبار 65 تن کود شیمیایی و 4هزار و 832 لیتر سم فاقد هرگونه مجوز قانونی و توزیع خارج از شبکه کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کوار با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شد و پرونده در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کود و سم‌های کشف‌شده را 22میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
سرهنگ «هاشمی» از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرائم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز و... موضوع را از طریق تلفن 110 اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن 197 آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی