[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

جانشین فرماندهی سپاه فجر: سَبک زندگی شهدا بهترین الگو برای مؤمنان است، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده گفت: دیدار منظم و مستمر با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تلاش در راستای پیگیری امور و حل مشکلات آنها، وظیفه مهم مسئولان و مدیران است.
به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان فارس، سرهنگ پاسدار حسن عبدالله زاده در دیدار با خانواده شهدای روحانی استان فارس با بیان اینکه عزت، امنیت و اقتدار ایران اسلامی مرهون حماسه آفرینی شهداست، گفت: ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت به خصوص برای نسل نوجوان و جوان کشور رسالت اصلی دست‌اندرکاران دستگاه‌های فرهنگی و هنری است.
وی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه و هنرمندان متعهد و انقلابی با تولید آثار فرهنگی و هنری فاخر سَبک زندگی شهدا را که بهترین الگو و شاخص برای زندگی مؤمنانه و سعادت در دنیا و آخرت است، برای جامعه و نسل جوان تبیین کنند. جانشین فرماندهی سپاه فجر با تأکید بر اهمیت و لزوم دیدار و رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا، گفت: دیدار منظم و مستمر با خانواده‌های شهدا و ایثارگران و تلاش در راستای پیگیری امور و حل مشکلات آنها وظیفه مهم مسئولان و مدیران است.
حجت الاسلام بهرامی نسب مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان فارس نیز با بیان اینکه کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید روحانی به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می‌شود، گفت: شهدای روحانیون و طلاب در دوران دفاع مقدس کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشتند و این کنگره با هدف پاسداشت یاد و خاطره آنها و تکریم خانواده‌های شهدا برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی