[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

استاندار فارس: دفتر پژوهش‌های کاربردی نفت و گاز فارس آغازبه‌کار خواهد کرد، روزنامه شیراز نوین

در جلسه استاندار فارس با معاون پژوهشی وزیر نفت، شروع به کار دفتر پژوهش‌های کاربردی نفت و گاز از سوم خرداد ماه ۱۴۰۱ به تصویب رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در جلسه ای که با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، معاون پژوهشی وزارت نفت، رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده مردم کوار، خرامه و سروستان به عنوان عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران و اساتید تشکیل شد، شروع به کار دفتر پژوهش‌های کاربردی نفت و گاز از سوم خرداد ماه ۱۴۰۱ به تصویب رسید.
در این جلسه دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، مأمور شدن یکی از اساتید از دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز به این مرکز و همکاری جدی مرکز با پارک علم و فناوری و صنایع الکترونیک شیراز و پردیس علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز رشد و مراکز شتاب دهنده مرتبط با نفت و گاز را مطرح نمود که مورد تصویب قرار گرفت. همچنین مقرر شد در اسرع وقت نمایشگاهی از نیاز‌های صنعت نفت و گاز جهت بازدید و عقد تفاهم نامه با شرکت‌ها و افراد توانمند و رفع نیاز‌های این عرصه برگزار شود.
استقرار هفته ای دو روز نمایندگان ارشد و تام الاختیار سازمان‌های مرتبط با ایجاد شهرک‌های دانش‌بنیان در پنجره واحد ویژه ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان و رفع مشکلات اداری آنها در فضایی که از اداره گاز استان به این مهم اختصاص داده می‌شود نیز 
به تصویب رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی