[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۷
  • دوره جدید

فرماندار شهرستان خفر: مسکن ملی با مشارکت همه نهادهای مسئول اجرایی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خفر در نشست بررسی روند پیشرفت نهضت ملی مسکن در این شهرستان بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی برای پیشبرد طرح تأکید کرد و اظهار داشت: با مشارکت و همراهی بنیاد مسکن و همه نهادهای مسئول، طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان اجرایی می‌شود. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، این نشست در محل فرمانداری شهرستان خفر با حضور جهانخواه فرماندار، فرهمند معاون فرماندار، فرشید نسب رئیس اداره منابع طبیعی، شعبانی رئیس مسکن و شهرسازی، جوکار مدیر بنیاد مسکن و مسئولان ادارات خدمات رسان مانند آب، برق و گاز برگزار گردید. فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خفر تأمین مسکن شهری را یک ضرورت دانست و گفت: شهرستان خفر استعدادهای مناسب و شگرفی در این حوزه دارد و همه دستگاهای مسئول برای تأمین مسکن شهری و پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن پای کار هستند.
خسرو جوکار مدیر بنیاد مسکن شهرستان خفر نیز گفت: طرح نهضت ملی مسکن نمودی عینی از تلاش برای خانه‌دار شدن اقشار مختلف جامعه است.
جوکار  با برشمردن مراحل مختلف نام نویسی و اختصاص وجوه و آورده متقاضیان و تأمین زمین مناسب برای اجرای طرح، از شهرداری و نهادهای مسئول خواست تا مشارکتی فعال در اجرای طرح داشته باشند. وی همچنین با بیان اینکه در سالی که گذشت  370 فقره تسهیلات ساخت مسکن روستایی به مبلغ 370میلیارد ریال در شهرستان خفر پرداخت شده است، گفت: تأمین مسکن نیازمندان و اجرای طرح مسکن ملی یک ضرورت است که با اولویت در این شهرستان از سوی بنیاد مسکن دنبال می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی