[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

گردشگری سپیدان گذرگاه ارزی، روزنامه شیراز نوین

در سفر استاندار فارس به شهرستان سپیدان اعتبار جهت اجرای پروژه‌های این شهرستان اختصاص داده شد.به گزارش شیراز نوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمد‌هادی ایمانیه و هیئت همراه در بیست‌وسومین سفر رسمی‌خود به شهرستان‌ها به شهرستان سپیدان سفر کرد.
در این سفر که با گلباران و ادای احترام به شهدای شهرستان آغاز شد،کلنگ مرکز خدمات جامعه سلامت شبانه روزی  هماشهر به زمین زده شد.این مرکز با مشارکت خیرین و دانشگاه علوم پزشکی شیراز طی یک سال به مساحت ۹۰۰ متر مربع ساخته می‌شود.
دکتر ایمانیه در این سفر ضمن تشکر از میهمان نوازی مردم شهرستان سپیدان، گفت:معتقدم که شهرستان سپیدان ظرفیت‌های بالقوه و توانمندی‌های بالایی دارد اما متأسفانه به نتیجه مطلوب مخصوصاً در عرصه گردشگری نرسیده است.
نماینده عالی دولت در فارس بیانات رهبر معظم انقلاب در سفر به استان درخصوص گردشگری را مورد توجه قرار داد و تأکید کرد: اگر قرار است گردشگری مورد توجه ویژه قرار بگیرد، یکی از شهرستان‌های هدف و بسیار مهم سپیدان خواهد بود.
استاندار فارس ادامه داد:امیدواریم در سال جاری بتوانیم با همکاری بخش خصوصی و دولت در عرصه گردشگری شهرستان سپیدان تحولی جدی ایجاد کنیم.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه ۲۷ مصوبه در این سفر برای توسعه و رفع مشکلات سپیدان تصویب شد، اظهار کرد:توجه ویژه‌ای به جاده‌های روستایی،لوله کشی گاز برای روستا‌هایی که از این نعمت برخوردار نیستند و آب آشامیدنی روستاها خواهد شد.
وی از تکمیل «طرح‌هادی روستایی» برای روستا‌های شهرستان سپیدان خبر داد و بیان داشت:در این سفر مشکل برق و جاده برای تولید کنندگان مستقر در شهرک صنعتی سپیدان مورد بررسی قرار گرفت که در هفته آینده با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، راهداری و فرماندار شهرستان تصمیم لازم در راستای تعریض و رفع نقاط پرحادثه جاده مسیر اردکان به کمهر انجام می‌شود.
نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به بازدید از «پارک غدیر اردکان» درخصوص اختصاص اعتبار گفت:با مشارکت شهرداری اردکان و معاونت امور عمرانی استانداری تسهیلات برای توسعه این پارک  اختصاص خواهد یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی