[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۰
  • دوره جدید

مدیر عامل هلال احمرفارس : صیانت از آرمان شهیدان، رسالتی است که باید با جدیت پیگیری شود ، روزنامه شیراز نوین

مراسم بزرگداشت شهدای امدادگر صبح روز پنجشنبه 22 اردیبهشت‌ماه،در پنجمین روز از هفته هلال احمر و همزمان با سراسر کشور در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مدیر عامل این جمعیت با اشاره به برگزاری مراسم شهدای امدادگر در شیراز، اظهار کرد:استان فارس 34 شهید امدادگر تقدیم اسلام کرده است؛مردان و زنانی که برای کسب این آرامش امروز ما از گرانبهاترین و بالاترین سرمایه خویش گذشتند و با تحمل سختی‌ها و دشواری‌ها در برابر تجاوز و زیاده خواهی‌های دشمنان ایستادند و جانانه دفاع کردند.
حسین درویشی در جمع خانواده شهدای امدادگر، فرزندان شهید و جانبازان شاغل در جمعیت هلال احمر استان فارس؛ بیان کرد:بی‌تردید خدای متعال هم ثواب شهادت و هم ثواب صبر و تحمل سختی در زندگی را برای جانبازان اعطا خواهد نمود.
درویشی ادامه داد:صیانت از آرمان شهیدان،رسالتی است که باید با قوت و جدیت پیگیری کرده و تلاش کنیم ارزش‌های شهیدان را به پدیده‌ای برای رشد و تعالی کشور تبدیل نماییم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان فارس نیز در این نشست ضمن تبریک یکصدمین سالگرد تأسیس هلال احمر در کشور با شعار یک قرن خدمت بی‌منت، اوج خدمات جمعیت هلال احمر را در دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: امدادگران برای نجات جان رزمندگان اسلام و حفظ جان زخمی‌های دفاع مقدس،جان فشانی‌های ماندگاری نمودند.
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا بهادری افزود:این نهاد خدمت رسان هم اکنون نیز در حوادث به کمک مردم می‌شتابد و جمعیت هلال احمر ایران به واسطه بنیانی استوار در آموزه‌های دینی، در دنیا جزو قوی‌ترین جمعیت‌ها به شمار می‌رود.
وی در پایان گفت:نام مبارک شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر فارس بر سر تمامی‌ پایگاه‌های امداد و نجات در سطح استان نصب شده و ثواب نجات جان‌هایی که توسط امدادگران این پایگاه‌ها انجام می‌شود برای شهدای امدادگر فارس ثبت خواهد شد.
در پایان این مراسم،لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به خانواده شهدای امدادگر،فرزندان شهید و جانبازان شاغل در جمعیت هلال احمر فارس تقدیم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی