[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

هوادار تهران ۱ - فجر شهید سپاسی شیراز صفر یک گام دیگر به سوی سقوط، روزنامه شیراز نوین

  شیرازنوین- گروه ورزش  
در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور، تیم فجر شهید سپاسی دیشب میهمان هوادار تهران بود و با ثبت یک شکست دیگر در کارنامه خود، امیدهایش برای بقا در لیگ برتر کمرنگ تر از قبل شد.
ترکیب هوادار: مهرداد بشاگردی، سید محمد ستاری، معین عباسیان، محمدجواد محمدی، داریوش شجاعیان، محمد قاضی، حسین صادقی، نیما انتظاری، مهدی عبدی، فریبرز گرامی، علی درخشان.
ترکیب فجر شهید سپاسی: ایمان صادقی، رضا علیاری، امید منصوری، یوسف وکیا، محمد زینالی، احمد زنده‌روح، حمید نعمتی، محمد کاظمی، شهرام گودرزی، علی نبی‌زاده، حسین مهربان.
نیمه اول دو تیم بازی محتاطانه ای انجام دادند و بازی گلی نداشت اما در شروع نیمه دوم و در دقیقه 48 ضربه آزاد معین عباسیان از زاویه ای بسته، به شکل عجیبی به تیر عمودی دروازه برخورد کرد و در برگشت محمدجواد محمدی با ضربه سر دروازه ایمان صادقی را باز کرد.
پس از این گل، فجری‌ها چیزی برای از دست دادن نداشتند، اما توان چندانی هم برای خلق موقعیت روی دروازه حریف نداشتند. با این حال، در دقیقه 58 یک ضربه پنالتی مهم برای فجری‌ها به دست آمد. ابتدا شهرام گودرزی و سپس حمید نعمتی توپ را برداشته تا برای زدن ضربه پنالتی اقدام کنند؛ اما در نهایت این احمدرضا زنده روح هافبک باتجربه این تیم بود که به عنوان زننده ضربه پشت ضربه پنالتی قرار گرفت. مهرداد بشاگردی دروازه بان سابق تیم برق جدید، با تشخیصی دقیق و واکنشی درست، این فرصت طلایی فجر را هم از این تیم گرفت. این نخستین پنالتی این فصل بود که برای فجری‌ها به دست می‌آمد! در ادامه باز هم شاهد یک بازی بی روح و سردرگم از سوی فجری‌ها بودیم. آنها حتی از ضربات ایستگاهی نیز به مبتدیانه‌ترین شکل استفاده می‌کردند. در نهایت بازی با شکست دیگری برای فجر به پایان رسید تا این تیم در نزدیک‌ترین شرایط خود به منطقه سقوط و بازگشت به لیگ دسته اول کشور قرار بگیرد. فجر با این تساوی 17 امتیازی در رتبه پانزدهم جدول باقی ماند. این تیم در هفته بیست و هشتم، شامگاه پنجشنبه همین هفته در شیراز میزبان ذوب آهن اصفهان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی