[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

وزیر کشور: دولت به وعده‌های داده‌شده عمل می‌کند ، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور با قدردانی از مردم به‌دلیل عدم استقبال از فراخوان دشمنان، تأکید کرد که دولت سیزدهم به وعده‌هایی که داده عمل می‌کند و این آغاز راه شکوفایی اقتصادی مردم ایران است. به گزارش ایرنا، احمد وحیدی جمعه شب در برنامه‌ گفت‌وگوی ویژه خبری اعلام کرد که مردم خوب می‌دانند دولت برای منافع آن‌ها حرکت می‌کند و آنان هم با بزرگواری مسائل را همراهی کردند که این همراهی در شأن ملت ایران است. این دنباله همراهی با دولت سیزدهم بعد از مسئله کروناست که میزان تلفات از ۷۰۰ به ۲ نفر و حتی کمتر کاهش یافته است. وزیر کشور همچنین با اشاره به قول‌ها و وعده‌های دولت خاطرنشان کرد: مثلاً دولت قول داد که روابط خارجی را بهبود می‌بخشد و امروز شاهدیم که در وضعیت بهتری قرار داریم.
وحیدی در بحث اصلاح یارانه هم خاطرنشان کرد که یارانه‌ها باید اصلاح می‌شد و این اصلاح یارانه‌ها به نفع مردم و طبقات کم‌برخوردار است. البته مردم هم همراهی می‌کنند؛ چون در این طرح منافع روشن و ملموسی برای مردم وجود دارد و اولین خواست در این طرح رسیدن عادلانه یارانه به مردم است. این آغاز راه شکوفایی اقتصادی مردم ایران است.
به گفته وی، در ارز ترجیحی ثروتمندان چند برابر بقیه مردم از یارانه استفاده می‌کردند که باید عادلانه می‌شد.
رئیس شورای امنیت کشور با تصریح این مورد که به لحاظ وفور کالا مشکلی نداشته و نداریم، گفت: شاید اختلال موقتی در سامانه مشاهده شود، اما با کمبود مواجه نشدیم و اقلامی مانند تخم مرغ و مرغ به حدی زیاد است که دولت باید فکر کند چگونه مرغ‌ها را خریداری کند تا تولیدکنندگان دچار ضرر نشوند.
وی افزود: روغن هم در انبارها و هم در کارخانه‌ها موجود است؛ هرچند ممکن است به دلیل تغییر از یک وضعیت در برخی ساعات در برخی فروشگاه‌ها تغییر موقت ایجاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی