[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

شهردار منطقه هفت شیراز خبر داد: آماده‌سازی زمین‌های شکاری در محله وزیرآباد، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه هفت گفت: عملیات آماده سازی و زیرسازی معابر زمین‌های شکاری واقع در محله وزیرآباد در سطح منطقه هفت در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، اکبری در بازدید از پروژه زیرسازی معابر زمین‌های وزیرآباد گفت: تفکیک زمین‌های شکاری وزیرآباد که در حدود ۸ هکتار و ۲۰۰ پلاک مسکونی است، چندین سال متوقف شده بود که با پیگیری‌های انجام شده، اقدامات لازم در خصوص تفکیک این اراضی انجام شد. وی تصریح کرد: در گذشته توسط دهیاری و بخشداری مجوزهایی نیز برای چند پلاک صادر شده بود که با توجه به عدم تفکیک این اراضی، در خصوص صدور مجوزها جلوگیری به عمل آمد، اما مالکان می‌توانند با توجه به تفکیک و شروع عملیات زیرسازی این اراضی با مراجعه به شهرداری منطقه و گرفتن مجوز قانونی نسبت به ساخت و ساز اقدام نمایند.
شهردار منطقه هفت افزود: در حدود ۱۸هزار مترمربع عملیات آماده‌سازی و زیرسازی و مخلوط‌ریزی خیابان ۱۲متری و کوچه‌های فرعی در این اراضی در حال انجام است و سپس نسبت به ۳۵۰ متر لوله گذاری و جدول گذاری و در نهایت آسفالت آن اقدام خواهد شد.
اکبری گفت: با توجه به بالا بودن سطح آب در این منطقه در ابتدا حدود ۸۰ سانتی متر از سنگ ماکادام جهت زهکشی در زیرسازی استفاده شده است که در آینده در این قسمت آب‌گرفتگی نخواهیم داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی