[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

تخصیص پاداش برای پیروزی‌های قشقایی ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با حضور در تمرینات تیم شهدای قشقایی، برای پیروزی‌های این تیم پاداش تعیین کرد و گفت:تاریخ ایل قشقایی سراسر افتخار و شجاعت هست.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، ایمانیه که به همراه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در تمرینات شهدای قشقایی حضور پیدا کرده بود، گفت: تاریخ ایل قشقایی سراسر افتخار و شجاعت هست که بارزترین آن در جریان انقلاب اسلامی ‌در بین انقلابیون و دوران دفاع مقدس با اهداء 3 هزار شهید می‌باشد.
استاندار فارس ادامه داد: تیم فوتبال شهدای قشقایی به عنوان یک تیم که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و حمایت شود.
وی ادامه داد: از این پس برای پیروزی‌های تیم قشقایی پاداش ویژه پرداخت خواهد شد و همچنین بازیکنان این تیم که در طرح مسکن ملی ثبت نام کنند به صورت ویژه حمایت می‌شوند.
استاندار فارس همچنین بیان کرد:با هماهنگی که انجام می‌شود،تا پایان امسال نیز تمام بازی‌های خانگی قشقایی به صورت زنده پخش خواهد شد.
دکتر ایمانیه گفت:در تلاشیم که زیرساخت‌های ورزش فارس نیز شرایط بهتری پیدا کند که رفع ایرادات ورزشگاه حافظیه و پارس از جمله برنامه‌های در دست اقدام می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی