[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

تیم ملی ب تشکیل شود، روزنامه شیراز نوین

مسعود اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار آخرین خبر در مورد انتخاب کانادا به عنوان اولین حریف تدارکاتی تیم ملی در راه جام جهانی اظهار داشت:کانادا نزدیک به تیم ملی آمریکا بازی می‌کند، البته در ورژنی ضعیف‌تر اما به هر حال سبک بازی‌هایشان نزدیک به هم است و این می‌تواند انتخاب خوبی برای تیم ملی باشد. 
وی افزود:البته توقع مردم این هست که فدراسیون بازی‌های سخت‌تری را برای تیم ملی در نظر بگیرد تا نقاط قوت و ضعف ایران بهتر شناخته شود.به هر حال در بازی‌های تدارکاتی دست سرمربی باز است تا بداند چه عناصری باید از تیمش حذف یا اضافه شوند.امیدوارم که مربیان تیم ملی این بازی‌های لیگ را پیگیری کرده باشند و بازیکنان زیر نظر بوده باشند تا اگر بازیکنی می‌تواند در تیم ملی باشد در اردوها دعوت شود تا محک بخورد. 
وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کند تیم ملی بهتر است به دنبال راهکاری برای بردن آمریکا باشد، گفت:ببینید معمولاً تحلیل‌ها درمورد شرایط تیم ملی ورزشی نیست و برخی نگاه سیاسی دارند و امید هم می‌دهند که تیم ملی می‌تواند از گروشه صعود کند. مثلاً شاید عده‌ای دوست نداشته باشند تیم ملی بازی‌های تدارکاتی قوی داشته باشد تا مردم دچار ناامیدی نشوند. من یادم است برای جام جهانی 98 تیم ملی با رُم ایتالیا بازی کرد و 7 بر صفر هم باختیم و سپس سرمربی تیم ملی را برکنار کردند، به همین دلیل چنین شرایطی که حکمفرما می‌شود مربیان دوست ندارند با تیم‌های قوی بازی کنند. 
اقبالی تأکید کرد:اگر فدراسیون نمی‌تواند حتی با تیم‌های آسیایی و کشورهای همسایه بازی تدارکاتی جور کند بهترین راهکار برای اینکه تیم ملی محک بخورد این است که ما یک تیم ملی دو داشته باشیم و بهترین‌های لیگ گردآوری شوند و بازی‌های درون تیمی‌داشته باشیم. این بهتر از این هست که تیم ملی بازی نداشته باشد. حتی پیشنهاد من بازی با همین کره جنوبی است. هر چه باشد تیم ملی در فضای مسابقه است. مسئولان فدراسیون حتی می‌توانند به بازی با استرالیا هم فکر کنند. البته باید دید شرایط زمانی و مالی ما هم به چه صورت است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی