[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

هیچ مشکلی در زمینه تأمین و تولید کالاهای اساسی وجود ندارد، روزنامه شیراز نوین

جلسه ستاد تنظیم بازار پیش از ظهر دیروز به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این جلسه که وزرای کشور، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، نفت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس سازمان برنامه و بودجه، سخنگوی دولت، دادستان عمومی و انقلاب تهران و استاندار تهران نیز حضور داشتند، گزارشی از آخرین وضعیت بازار در استان‌های مختلف کشور ارائه و برخی مسائل پیش روی اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها موردبررسی قرار گرفت.
در این نشست وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در زمینه تأمین و تولید کالاهای اساسی از جمله مرغ، تخم مرغ و روغن وجود ندارد، از اهتمام جدی این دستگاه اجرایی برای ادامه توزیع گسترده این اقلام و تسریع در رفع برخی مشکلات در این حوزه در سراسر کشور خبر داد. در این جلسه همچنین بر لزوم پاسخ به شبهات و سؤالات مردم درباره ابعاد طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تأکید شد و مقرر گردید تمهیدات لازم برای اقناع و آگاه‌سازی جامعه با جدیت بیشتر در دستور کار دستگاه‌های اجرایی مربوطه قرار گیرد. 
ارائه گزارش‌هایی در خصوص برخورد با گران‌فروشی و احتکار در بازار از جمله دیگر موضوعات این جلسه بود که بر اساس آن و با تأکید معاون اول رئیس‌جمهور مقرر شد تا برخوردهای قضایی و انتظامی با متخلفان و اخلالگران در بازار کالاهای اساسی و سایر کالاها و خدمات به بهانه اجرای این طرح، با شدت و سرعت ادامه یابد.
در همین رابطه وزیر دادگستری گزارشی از رسیدگی به پرونده تخلف یکی از شرکت‌های تاکسی اینترنتی ارائه کرد و گفت: مدیران این مجموعه متعهد شدند مبالغ دریافت شده اضافی را به مسافران عودت دهند.
گفتنی است در راستای افزایش هماهنگی‌ها و تسریع در حل مسائل جاری طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها، جلسات ستاد تنظیم بازار روزانه با حضور تمامی اعضا و به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور 
برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی