[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

حل مشکلات در گرو تفکر جهادی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای شهرستان شیراز، مشکلات این شهرستان را زیاد توصیف و تأکید کرد که حل و رفع این مشکلات نیازمند تفکر جهادی است و نباید منتظر بودجه ماند.
محمدتقی تذروی در دیدار با فرماندار شیراز، با تأکید بر اهمیت داشتن تفکر جهادی و انقلابی، اظهار کرد: امام راحل(ره) مردم را ولی نعمت خواند؛ اگر نعمتی هست، برای مردم است و ما باید خدمتگزار مردم باشیم. 
او گفت: پذیرش هر مسئولیت تاج افتخاری خدمت به مردم است و این بار مسئولیتی که روی دوش ماست، سنگین است. 
تذروی افزود: اگر تعویضی در مسئولیت‌ها انجام می‌شود، برای این است که مسیر به جلو حرکت کند؛ چون اگر بنا بر همان نگاه و مسیر بود که نباید تغییری رخ می‌داد. 
رئیس شورای شهرستان شیراز خطاب به فرماندار گفت: در این شهر افراد تحصیل‌کرده با سابقه خوب زیاد است، اما علت انتخاب شما نگاه متفاوت و اهداف شماست که منجر به این انتخاب شده است. 
او با بیان اینکه وضعیت ما در مجموعه شهرستان‌ها خاص است و با دیگر شهرستان‌ها فرق می‌کند، گفت: از شما درخواست می‌کنم که بازدیدی از روستاهای شیراز داشته باشید؛ چراکه در سال‌های گذشته نسبت به آنها کوتاهی شده است. 
تذروی اظهار کرد: شهر شیراز مدافع دارد و همه حق و حقوق شهر را می‌گیرند، اما در سطح شهرستان مشکلات زیاد است؛ استاندارد نبودن جاده‌ها و نبود امکانات در روستاهای شهرستان منجر به مشکلات زیاد شده، اما حل آنها نیاز به تفکر جهادی دارد و نمی‌توان منتظر بودجه بود. 
او جاده، اورژانس و حمل و نقل عمومی را از مهم‌ترین اولویت‌های روستاهای شهرستان شیراز دانست و افزود: در بازدیدها و بودجه‌ها باید شهرستان شیراز دیده شود؛ انتصابات و سایر مطالب فرعی را رها کنید؛ به فکر 
بودجه باشید. 
رئیس شورای شهرستان شیراز عنوان کرد: سرشماری هم از دیگر مشکلات است. نمی‌توان با سرشماری ۱۰ سال پیش مشکلات این روستاها را حل کرد و باید نسبت به حل مشکلات مردم در این مناطق اهتمام داشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی