[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

برنامه‌های هفته روابط‌عمومی با محوریت شعار سال تدوین شده است، روزنامه شیراز نوین

هادی بستام گفت: نشست کنش‌گری در آرایش جدید رسانه و آسیب شناسی تعامل رسانه‌ها، روابط عمومی‌ها و مسئولان روز سه‌شنبه برگزار می‌شود. دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌ آفرین نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: تلاش کرده‌ایم محور تدوین برنامه‌های هفته روابط عمومی، شعار سال باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، هادی بستام در آغاز هفته روابط عمومی ضمن پاسداشت این جایگاه، از برنامه‌هایی که همزمان با این مناسبت برگزار می‌شود، خبر داد. وی بیان کرد: این برنامه‌ها روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت با غبارروبی قبور مطهر شهدا آغاز می‌شود.
وی همچنین به برگزاری جلسه‌ای در روز سه‌شنبه اشاره کرد که با حضور دو سخنران ملی برگزار می‌شود و در ادامه افزود: این جلسه با موضوع «کنش‌گری در آرایش جدید رسانه» به بررسی آسیب‌شناسی رسانه‌ها، مدیران و روابط عمومی‌ها می‌پردازد و دکتر خلجی، عضو شورای اطلاع‌رسانی دولت و همچنین دکتر نصرالهی رئیس دانشکده علوم ارتباطات تهران مرکز در این نشست سخن خواهند گفت. مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس بازدید از شرکت‌های تولیدی و دانش‌بنیان را از جمله برنامه‌های هفته روابط عمومی دانست و عنوان کرد: علاوه بر اینکه از شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی فعال، نیمه فعال یا دارای مشکل بازدید خواهیم کرد، در برگزاری نهضت احیای واحد‌های اقتصادی نیز در حد توان کمک می‌کنیم. وی همچنین به تداوم این بازدیدهای هفتگی از سوی شورای روابط عمومی‌های استان خبر داد. برگزاری دوره‌های آموزشی برای همکاران فعال در روابط عمومی دستگاه‌ها از دیگر مواردی بود که بستام به آن اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون چهار دوره آموزشی برگزار کرده‌ایم که برگزاری این دوره‌ها علاوه بر هفته روابط عمومی، در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف با هدف ایجاد ارتباط آسان‌تر بین رسانه‌ها و این سازمان‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که به گفته دبیر شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان فارس، در این هفته برگزار می‌شود. بستام همچنین خاطرنشان کرد: روز جمعه و در پایان هفته روابط‌عمومی برنامه تفریح خانوادگی با همکاری شهرداری شیراز برای اعضای شورای روابط عمومی‌ها برگزار خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی