[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

شش پیروزی و رتبه چهارم برای شیرازی‌ها، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
هفته دوم مسابقات لیگ دسته اول اسکواش کشور، به میزبانی شیراز برگزار و چهره تیم‌های برتر مشخص شد.
در این رقابت‌ها که از روز سه‌شنبه20 اردیبهشت در سالن شهدای والفجر شیراز و در سه کورت برگزار شد،در نهایت نمایندگان مشهد، یزد و محلات به رتبه‌های اول تا سوم دست یافتند و نماینده شیراز در رتبه چهارم قرار گرفت.
در روز نخست رقابت‌ها و در نوبت صبح،تیم مناطق نفت خیز با نتیجه سه بر صفر ثنای قم را مغلوب کرد.الماس کویر توت یزد نیز با همین نتیجه بر برنج سفره گیلان غلبه کرد.
ریلکسر مشهد دو بر یک فراورده‌های غذایی محلات را از پیش رو برداشت و مهر شیراز با همین نتیجه نماینده اصفهان یعنی رایان اسکواش را مغلوب کرد.
در نوبت عصر  همان روز، مناطق نفت خیز این بار رایان اسکواش اصفهان را با نتیجه قاطع سه بر صفر شکست داد،ریلکسر مشهد با همین نتیجه بر برنج سفره گیلان پیروز شد و مهر شیراز نیز سه بر صفر رویال هوم ارومیه را مغلوب کرد.
روز چهارشنبه درمسابقات نوبت صبح،رویال هوم ارومیه سه بر صفر مغلوب برنج سفره گیلان شد، فراورده‌های غذایی محلات سه بر صفر بر مناطق نفت خیز غلبه کرد و ریلکسر مشهد ۲ بر یک الماس کویر توت یزد را شکست داد.همچنین تیم ثنا نماینده قم با نتیجه دو بر یک رایان اسکواش اصفهان را از پیش رو برداشت.
در مسابقات عصر چهارشنبه،برنج سفره گیلان با نتیجه سه بر صفر ثنای قم را شکست داد،مهر شیراز دو بر یک مغلوب الماس کویر توت یزد شد، فراورده‌های غذایی محلات نیز دو بر یک رایان اسکواش اصفهان را مغلوب کرد.همچنین تیم مدعی ریلکسر مشهد به یک پیروزی قاطع دیگر دست یافت و رویال هوم ارومیه را با نتیجه سه بر صفر مغلوب کرد.
روز پنجشنبه،مهر شیراز سه بر صفر ثنای قم را مغلوب کرد ومناطق نفت خیز دو بر یک تیم برنج سفره گیلان را شکست داد. 
فراورده‌های غذایی محلات دو بر یک مغلوب الماس کویر توت یزد شد و رایان اسکواش اصفهان سه بر صفر برابر رویال هوم ارومیه به برتری دست یافت.
الماس کویر توت یزد سه بر صفر رایان اسکواش اصفهان را مغلوب کرد،مهر شیراز دو بر یک بازی را به فراورده‌های غذایی محلات واگذار کرد و ثنای قم سه بر صفر مغلوب ریلکسر مشهد شد.
و بالاخره در آخرین روز مسابقات،فراورده‌های غذایی محلات سه بر صفر رویال هوم ارومیه را شکست داد،مناطق نفت خیز جنوب با همین نتیجه مغلوب الماس کویر توت یزد شد و مهر شیراز سه بر صفر برنج سفره گیلان را شکست داد.
بنابر گزارش دریافتی از محمدرضا خلیلی، سرپرست اجرایی مسابقات،تیم ریلکسر مشهد با هشت پیروزی و یک شکست،22 امتیاز و تفاضل مثبت 17 در صدر جدول ایستاد.شرکت صنعتی و معدنی الماس کویر توت یزد با همین مقدار امتیاز از 10 مسابقه و تفاضل مثبت 14 در رتبه دوم قرار گرفت و فراورده‌های غذایی محلات(تک) با هفت پیروزی، دو شکست و کسب 19 امتیاز سوم شد.
تیم مهر شیراز متشکل از سعيد ستارخان،مجيد مختاری،سهيل سلطانی،عرفان تاجور،بهرام قاصدآبادی و محمدعلی فرهت و با هدایت حسین دیهیمی،در این رقابت‌ها شش پیروزی  و سه شکست را تجربه کرد و با 18 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرارگرفت.
کادر برگزاری مسابقات:مجید جلیلی قاضی‌زاده ریاست سازمان لیگ اسکواش،مهدی مختاری سرپرست فنی مسابقات،محمدرضا خلیلی سرپرست اجرایی مسابقات،پوریا عیسی‌پور سرداور مسابقات، داورها آقایان محمد سجاد ذوالفقاری،سید محمدحسین دیهیمی،‌سید میلاد روانشید شیرازی و خانم‌ها  مرجان کریمی،‌کیانا قطعی،رخساره جلالی.
هفته سوم و پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول اسکواش کشور در شهر یزد برگزار خواهد شد و تیم‌های برتر  به مسابقات لیگ برتر اسکواش راه پیدا می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی