[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

مدیرکل امور اتباع فارس: اتباع غیرمجاز ایران را ترک کنند ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس اعلام کرد که اتباع خارجی فاقد مدارک اقامتی معتبر تا ۱۷ خردادماه امسال برای ثبت نام در طرح شناسایی مهلت دارند.
محمد علی خادم الرسول به خبرنگاران گفت: مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام در طرح شناسایی اتباع خارجی، با توجه به ابلاغیه وزارت کشور، در نظر گرفته شده است.
خادم‌الرسول افزود: بر این اساس اتباع خارجی غیرمجاز به اقامت به خصوص آن دسته از اتباع افغانستانی که بعد از تحولات اخیر وارد خاک جمهوری اسلامی ایران و به تبع آن استان فارس شده‌اند، تا ۱۷ خردادماه امسال فرصت دارند برای اخذ نوبت و ثبت مشخصات خود به دفاتر پیشخوان دولت در سطح فارس مراجعه و سپس از دفاتر کفالت برگ تردد دریافت کنند. 
او خاطرنشان کرد: طرح شناسایی اتباع فاقد مدارک اقامتی معتبر برای سامان‌دهی اتباع مذکور هم اکنون در حال انجام است و پس از اتمام مهلت تعیین شده این طرح تمدید نمی‌شود.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس تأکید کرد: اتباع افغانستانی غیرمجاز به اقامت که در این طرح شرکت نکرده‌اند، به عنوان تبعه غیرقانونی محسوب شده و برابر مقررات با آنها برخورد قانونی خواهد شد و باید خاک جمهوری اسلامی ایران را ترک کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی