[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

مراجعه بیش از ۱۴۵۰۰ بیمار به اورژانس بیمارستان نمازی، روزنامه شیراز نوین

در نشست سامان‌دهی خدمات اورژانس بیمارستان نمازی، راهکارهای توسعه و ارتقای ارائه خدمات درمانی در اورژانس این بیمارستان ارزیابی شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، معاون درمان دانشگاه در این نشست با بیان اینکه رضایتمندی بیماران یکی از نشانه‌های عملکرد صحیح مجموعه سلامت در بخش اورژانس بیمارستان‌هاست، گفت: نحوه ارائه خدمات درمانی در اورژانس بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه به صورت مداوم در مرکز پایش و مراقبت‌های درمانی دانشگاه رصد می‌شود. دکتر «مهرداد شریفی» با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۴هزار و پانصد بیمار به اورژانس بیمارستان نمازی مراجعه کرده‌اند، افزود: به طور میانگین روزانه به بیش از ۲۵۰ بیمار در اورژانس این بیمارستان خدمات درمانی ارائه می‌شود. او با اعلام آمادگی برای کاهش چالش‌های این مرکز درمانی، ضمن گفت و گو با مسئولان بیمارستان، پیگیری برای رفع موارد مطرح شده را در دستور کار خود قرار داد.
این نشست صبح دیروز، بیست و ششم اردیبهشت۱۴۰۱، با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مسئولان بیمارستان نمازی در دفتر معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی