[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

شهردار منطقه دو شیراز: دوران شکوفایی پروژه‌های منطقه فرا رسیده است، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه دو شیراز امسال را سال به نتیجه رسیدن و شکوفایی پروژه‌های عمرانی در سطح منطقه دانست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو شیراز، غلامرضا شهریاری در بازدید میدانی از چند پروژه در حال اجرا و تأثیرگذار، با بیان اینکه در دو سال گذشته در سطح منطقه پروژه‌های متعددی در زمینه‌های مختلف از جمله احداث پارک، تقاطع و پروژه‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی را آغاز نموده ایم، اظهار کرد: اجرای تمامی پروژه‌ها در سطح منطقه بر اساس مطالعه و با در نظر گرفتن نیاز و خواسته مردم بوده است و تمام اقشار جامعه را پوشش می‌دهد و به همین دلیل نیز موردتوجه و حمایت شهروندان قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه به زودی اولین زمین چمن طبیعی استاندارد در منطقه شاهزاده بیگم به بهره برداری می‌رسد، گفت: این پروژه در پر کردن اوقات فراغت جوانان و همچنین دوری جستن آنان از سایر معضلات اجتماعی نقش بسزایی خواهد داشت و دیگر جوانان را نیز به سمت ورزش کردن سوق می‌دهد و نقش محوری در فرهنگ منطقه ایفا می‌نماید. شهریاری در ادامه با اشاره به احداث بهترین آب‌نمای شهری موزیکال با داشتن فضای شهری ایدئال در ورودی سه بلوار آیت الله قشقایی، مؤذن قشقایی و بلوار رحمت اظهار کرد: این آب‌نما نقش مهمی در ایجاد فضا و منظر شهری مناسب در منطقه خواهد داشت و به زودی افتتاح و به مردم منطقه تقدیم می‌گردد.
وی با بیان اینکه در حال احداث پارکی با تمام امکانات ورزشی و تفریحی در محله دباغی هستیم، افزود: همچنین عملیات اجرایی مجموعه ورزشی ویژه بانوان در کم‌برخوردارترین منطقه شهر در بلوار نهضت سوادآموزی در دو ماه آینده آغاز می‌گردد.
شهردار منطقه دو شیراز با بیان اینکه به زودی زمین‌های ورزشی مختلف در حاشیه بلوار محراب به بهره برداری می‌رسد، گفت: در راستای تأمین امنیت نیز اقدامات گسترده ای در سطح منطقه صورت گرفته و در طول یک سال گذشته روشنایی پارک‌ها و معابر از جمله پارک مروارید، شکوفه و کوی الزهرا مورد توجه قرار گرفت و روشنایی آنان تأمین گردید.
شهریاری با بیان اینکه شهروندان ساکن در منطقه دو شهرداری شیراز که همچون دیگر مردم کلان‌شهر شیراز دارای خلق و خوی مهربانی ویژه ای هستند، افزود: کارکنان مجموعه شهرداری منطقه دو شیراز همواره در کنار مردم و برای تأمین آسایش و رفاه آنان فعالیت می‌کنند و در تلاش هستند تا بهترین پروژه‌های شهری را در این منطقه اجرا کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی