[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

متقاضیان نهضت ملی مسکن که پیامک دریافت کرده‌اند، اگر مراجعه نکنند حذف خواهند شد، روزنامه شیراز نوین

متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس که پیامک دریافت کرده اند، باید هرچه سریع‌تر به دفاتر پیشخوان منتخب در سطح استان مراجعه نمایند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس ضمن اعلام این خبر گفت: چنانچه این متقاضیان به دفاتر پیشخوان منتخب مراجعه نکنند، از طرح بزرگ نهضت ملی مسکن حذف خواهند شد.
طالبان افزود: بیش از ۸۰ دفتر پیشخوان در شهرهای شیراز، مرودشت، فسا و جهرم به صورت تمام وقت در خدمت متقاضیان این طرح هستند که مدارک موردنیاز آنان را در سامانه بارگذاری نمایند.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: در دیگر شهرهای استان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توسط دفاتر تسهیلگری یا بنیاد مسکن شهرستان کار پیش خواهد رفت. طالبان همچنین گفت: مردم می‌توانند برای اطلاع از نام و نشانی دفاتر پیشخوان منتخب به وبسایت اداره کل راه و شهرسازی فارس مراجعه نمایند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس در ادامه گزارشی از آمارهای طرح نهضت ملی مسکن در استان فارس ارائه داد و گفت: بیش از ۴۱۶هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده اند که ۸۳هزار نفر تاکنون تأیید نهایی شده اند و ۱۴۸هزار نفر نیز در انتظار بررسی هستند.
طالبان اضافه کرد: تعداد ۱۸۵هزار متقاضی نیز به دلیل نداشتن شرایط لازم حذفیا رد درخواست شده اند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی