[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

روابط‌عمومی‌ها پیام‌رسانان راستین جامعه هستند ، روزنامه شیراز نوین

افسانه خواست خدایی عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز، ضمن تبریک ٢٧ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی گفت: در دریای مواج چالش‌های روزگار، روابط عمومی‌ها پیام رسانان راستین صدای مشکلات مردم به مسئولان هستند. 
وی با بیان اینکه آنان نقشی ارزشمند در ایجاد بستری مناسب برای روشنگری افکار عمومی و توسعه فرهنگی در جامعه دارند، افزود: این فرماندهان جهاد عرصه تبیین و روشنگری و توسعه فرهنگی، دانش، مهارت، هنر و تجربه را با هم تلفیق کرده‌اند تا با خلاقیت توأم با انگیزه، تعامل و اخلاق، بسترساز تعالی ایجاد گفتمان انقلاب اسلامی باشند. قطعاً روابط عمومی‌ها فرماندهان خط مقدم جهاد عرصه تبیین و روشنگری هستند. 
نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه با بیان اینکه تلاش روابط عمومی‌ها، روشنایی بخش عملکردهایی از خادمان مردم در ادارات و سازمان‌هاست، افزود: حساسیت کار روابط عمومی به قدری بالاست که اگر لحظه ای درنگ کنند، سایه بی توجهی گاه آنها را ساکن دره فراموشی می‌کند. خواست خدایی تصریح کرد: به راستی که می‌توان توزیع عادلانه اطلاعات و روشنگری افکار عمومی را حاصل پشتکار این رابطان اصلی شهروندان و مدیران دانست. عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز اضافه کرد: امیدوارم قدم‌ها و قلم‌های اهالی روابط عمومی برای احقاق حق استوار، کلامشان گیرا و کوه‌های مشکلات در برابرشان همچون موم گردد. خواست‌خدایی در پایان گفت: امیدوارم سازمان امور استخدامی کشور با لحاظ سختی شرایط کارکنان روابط عمومی، زمینه افزودن سختی کار را در حکم کارگزینی برای روابط عمومی‌ها در نظر گرفته تا بارقه امیدی برای کارکنان روابط عمومی باشد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی