[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

خانه هلال روستای خسروشیرین شهرستان آباده افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
در آیینی دهمین خانه هلال در روستای خسروشیرین با حضور سرپرست بخشدار بهمن و صغاد، امام جماعت، معاون جمعیت هلال احمر شهرستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای مذکور افتتاح شد. سرپرست بخشداری بهمن و صغاد در این مراسم خاطرنشان کرد: تشکیل خانه هلال در روستاها ظرفیتی مناسب برای مدیریت بحران‌ها و پیشگیری از حوادث است.
محمدکاوه افزود: تشکیل خانه‌های هلال در روستاها و آموزش‌های همگانی باعث می‌شود خود مردم حوادث را تا رسیدن نیروهای امدادی و ارائه خدمات، کنترل کنند و خانه هلال در هر منطقه‌ای زمینه هم‌افزایی در حوزه اجتماعی و محرومیت‌زدایی را فراهم می‌کند؛ ضمناً همه فعالیت‌های خانه هلال، داوطلب‌محور و بر اساس ظرفیت‌های انسانی موجود در روستا انجام می‌گیرد.
معاون جمعیت هلال احمر شهرستان نیز هدف از افتتاح خانه هلال در روستای خسروشیرین را آموزش و جذب روستاییان و همچنین نیروهای بومی و جوانان به منظور تیم‌بندی مردم و گروه‌بندی نیروهای امدادی عنوان کرد. سعادتمند افزود: خانه هلال روستای خسروشیرین در محل ساختمان دهیاری روستا و با مسئولیت دهیار روستا و بر اساس داوطلبان مردمی روستا راه‌اندازی شده و ادامه فعالیت خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی