[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

رضاییان: ‌ اسکوچیچ خواهان حضور باقری در تیم ملی است، روزنامه شیراز نوین

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:اسکوچیچ خواهان حضور باقری در تیم ملی فوتبال است و درباره‌ اینکه باید از ادامه حضور در پرسپولیس انصراف دهد، بحثی نشد.
بهرام رضاییان در مورد جلسه اخیرش با حمید استیلی و دراگان اسکوچیچ اظهار داشت: درمورد برنامه‌های آتی تیم ملی با اسکوچیچ صحبت کردیم. او در‌این جلسه خواستار ادامه حضور دستیاران فعلی‌اش در تیم ملی شد. همچنین اعلام کرد مشغول بررسی وضعیت چند مربی خارجی برای حضور در کادر فنی است و پس از تأیید نهایی، آن‌ها هم به تیم ملی اضافه می‌شوند.
وی در مورد ‌اینکه آیا فدراسیون فوتبال اعلام کرده کریم باقری برای ادامه همکاری با تیم ملی نباید فصل آینده در پرسپولیس فعالیت کند، گفت: در این جلسه چنین موضوعی مطرح نشد. اسکوچیچ خواهان حضور باقری در تیم ملی است و ما هم چنین بحثی از وی نشنیده‌ایم اما در کل برای نحوه همکاری دستیاران اسکوچیچ با وی باید خودش و سرپرست فدراسیون تصمیم گیری کنند تا بهترین شرایط برای تیم ملی در سال جام جهانی رقم بخورد.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره ‌اینکه دستیاران جدید اسکوچیچ چه زمانی معرفی و به کادر فنی اضافه می‌شوند، گفت: اسکوچیچ مشغول بررسی وضعیت گزینه‌های مدنظرش است ولی با توجه به قطعی بودن دیدار ما با کانادا، احتمال ‌اینکه آن‌ها قبل از ‌این بازی انتخاب شوند،زیاد است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی