[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

مدیرعامل فجرشهیدسپاسی : سرمربی را باید هفته هشتم عوض می‌کردیم، روزنامه شیراز نوین

رسول فلاح در گفت‌وگو با برنامه شب‌های فوتبالی پیرامون انتخاب بهترین بازیکن فصل تیم فجرشهیدسپاسی که از سوی کارشناسان ‌ایمان صادقی بوده است، واکنش نشان داد و گفت: به نظر من همه بازیکنان‌مان خوب بوده‌اند؛ من با کسی تعارف ندارم اما در‌این بین مسائل و مواردی بوده که باعث شد تا جایگاه‌مان در ‌این جای جدول رده‌بندی باشد.
وی افزود: نظر کارشناسان برای من محترم است، اما از مدیرعامل و هیئت‌ مدیره تا کسانی که در هر بخشی از باشگاه‌مان کار می‌کنند، بهترین هستند؛ با شرایطی و مشکلاتی که ما در استان‌مان داریم، به نظر من ما باید امسال به لیگ برتر صعود می‌کردیم نه فصل گذشته! ما باید تعارف را کنار بگذاریم و در رسانه ملی شفاف صحبت کنیم.
فلاح ادامه داد:در استان فارس در 40 سالی که من در فوتبال هستم، هیچ وقت ساختار مناسبی برای ورزش و فوتبال نبوده است؛شما نگاه کنید،ورزشگاه پارس از 30 سال قبل پروسه ساخت آن آغاز شده، آن‌هم در شرایطی که ما به ورزشگاه 50 هزار نفری نیاز داریم! متأسفانه نه تنها در فوتبال بلکه مثلاً برای رشته شنا هم شما در استان فارس یک استخر استاندارد پیدا نمی‌کنید.ما فجرشهیدسپاسی را در لیگ دو تحویل گرفتیم و با کمک آقای پیروانی پله پله بالا آوردیم.
مدیرعامل فجرشهیدسپاسی شیراز در تشریح مشکلات تیمش گفت:بعضی از مشکلاتی که ما در ‌این سه سال داشتیم را نمی‌توان در رسانه‌ها گفت، چون مشکلات خانوادگی است؛ بحث جذب بازیکن سرباز و ... به کنار، اما موضوع تأمین زمین در چند ماه گذشته مطرح بوده است. خواسته همه بر‌این بوده که مسئولان محترم زمینی را فراهم کنند که در آنجا بشود فوتبال بازی کرد.افتخار می‌کنم که خادم مردم هستم اما نمی‌دانند که چه مشکلاتی داریم.
رسول فلاح در تکمیل صحبت‌های خود گفت:من همان روز که به لیگ برتر آمدیم،گفتم ناراحتم! چون مطمئناً توقعات مردم بیشتر می‌شود و ما باید پاسخگوی مطالبات مردم باشیم که در استان ما چنین ساختار و سیاستی وجود ندارد.بعد از تغییرات رخ داده در دولت، اقدامات مثبتی انجام شده اما نمی‌شود در مدت کوتاه پروسه 30 ساله را جبران کرد.وی افزود:‌این مسائل دست به دست هم داد که نتوانیم نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب کنیم و نتوانستیم در پست‌های مختلف بازیکنان بیشتری را جذب کنیم؛من چون رُک صحبت می‌کنم،باید ما تغییر سرمربی را در هفته هفتم - هشتم یا نهایتاً نیم ‌فصل انجام می‌دادیم اما من تابع تصمیمات هیئت ‌مدیره هستم.‌این‌که الان بخواهیم و بنشینیم بگوییم چه کسی مقصر است،دردی را دوا نمی‌کند و باید به فکر آینده باشیم. مدیرعامل فجرشهیدسپاسی با اطمینان از بقای تیمش سخن گفت و ادامه داد: ما به لیگ یک سقوط نمی‌کنیم، مطمئن باشید؛ بازیکنان و کادرفنی باغیرت و کارآمدی داریم و هواداران خوبی را در کنار خودمان داریم و دست به دست هم داده‌ایم تا در سه بازی باقی مانده مردانه و جانانه بجنگیم و تلاش‌مان را خواهیم کرد، دیگر بقیه ماجرا دست ما نیست.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی