[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

نمایشگاه شیراز، دروازه ملل شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه‌های بین المللی فارس این بار میزبان فعالان و متخصصانی در حوزه دام، طیور و شیلات و آبزیان است. 
فرهادی افزود: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان با حضور بیش از 120 شرکت فعال و موفق در حوزه‌های مرتبط، در محل دائمی نمایشگاه‌های فارس برپا 
شده است.
او بیان کرد: شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در حوزه‌های خوراک دام و طیور، ریزمغذی‌ها، ماشین آلات و تجهیزات صنایع دام و  طیور فعالیت دارند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با بیان اینکه این نمایشگاه از بیست و هشتم اردیبهشت ماه آغاز شده است، گفت: این رویداد در مساحتی به متراژ هفت‌هزار مترمربع و در سالن‌های حافظ، سرو، نرگس، بهار و بخشی از فضای باز نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.
فرهادی ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه از استان‌های تهران، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، مازندران، البرز، قزوین، یزد، قم، گلستان، لرستان، شهرکرد، مرکزی، آذربایجان شرقی و غربی هستند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: برگزاری این نمایشگاه در استان فارس به عنوان استان پیشرو در کشور در حوزه تولیدات دامی و محصولات لبنی دارای اهمیت فراوانی است و از طرفی به دلیل نزدیک بودن کشور به حوزه خلیج فارس، این استان مکان مناسبی جهت ایجاد بازارهای صادراتی این محصولات است.
فرهادی اضافه کرد: نمایشگاه‌ها می‌توانند فرصت و شرایط لازم را جهت ارتباط و تعامل مستقیم بخش تولید و توزیع و مصرف فراهم کنند و در نهایت منجر به انعقاد قرارداد، تفاهم نامه و ثبت سفارشات بر مبنای نیازسنجی فنی و علمی شوند و خروجی این زنجیره و چرخه، شکل گیری رونق اقتصادی و تولید ایرانی 
دانش‌بنیان است.
او با بیان اینکه در این رویداد، هیئت‌های تجاری و مقامات بلندپایه اقتصادی از کشورهای قطر، اقلیم کردستان، عراق و عمان حضور خواهند داشت، گفت: قطعاً برگزاری اینچنین نمایشگاه‌هایی موجب شناسایی نیازهای فنی و تکنولوژی و تأمین آنها، زمینه ساز ورود به بازار‌های خارجی و توسعه صادرات و اشتغال‌زایی می‌شود.
فرهادی گفت: علاقه مندان به رویدادهای مهم اقتصادی می‌توانند تا روز شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه از ساعت 16 تا 21 با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس از این نمایشگاه بازدید کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی